Showbyznys

2. dubna 2014 16:50

Dagmar Dandová

5 seriózních důvodů, proč polykat sperma

Má váš partner rád orální sex se vším všudy, ale vám se nechce dotáhnout ho až do konce? Existuje minimálně pět seriózních důvodů, proč byste si podle vědců měla dopřávat sperma pravidelně.

České ženy dělají chlapům docela radost: 65 % žen v Čechách je svolných k polykání a jen 35 % dam se toho štítí. Po přečtení tohoto článku se určitě procento "netýkavek" změní.

1. Sperma prodlužuje život

Proč? Protože zlepšuje fyzické zdraví. Ejakulát totiž obsahuje látky, které zlepšují psychiku – hormon štěstí serotonin a melanin.

2. Ejakulát omlazuje

Pornoherečky radí, že pokud máte problém s pletí, je nejlepší použít jako pleťovou masku právě sperma. Prý má blahodárné účinky jak zevnitř, tak zvenku. Ale pozor, čím mladší partnert, tím kvalitnější ejakulát. Údajně je dobré i na vlasy. Jedna londýnská klinika nabízí "sperma" kúry pro zdravé a lesklé vlasy.

3. Po orálním sexu zhubnete

Semeno podle průzkumů podporuje trávicí ústrojí, takže po něm budete rychleji spalovat kalorie. Pokud řešíte, zda si dát večer kus dortu nebo dopřát vašemu partnerovi orální uspokojení, vaše linie určitě ocení spíš to druhé. Jedna dávka ejakulátu obsahuje údajně jenom kol 55 kalorií.

4. Zjistěte si vždy místo původu

Chuť a kvalita spermatu také záleží na tom, kde dotyčný dárce žije. Podle nejnovějších průzkumů mají nejméně kvalitní ejakulát Španělé a hned za nimi muži ze severní Evropy. Zde má nekvalitní spermie víc než čtyřicet procent mužů.

5. Můžete si ho ochutit

Pokud se vám dělá špatně, můžete to vyřešit naordinováním diety pro vašeho partnera. Je důležité hlavně to, co konzumuje 48 hodin před aktem. Měl by jíst hodně ovoce a zeleniny a vyhýbat se tučným a kořeněným jídlům. Ideální je ananas, borůvky nebo mango. Jeden britský obchodník dokonce prodává tabletky na to, aby sperma chutnalo po jablku, meruňkách nebo mátě.

Nicméně muži se svorně shodují na tom, že nejlepší sperma mají po pivu....

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky orální sex sperma kalorie průzkum

Přečtěte si také