Showbyznys

25. června 2015 16:02

Tereza Javorová

6 kusů nábytku, které jsou nejvhodnější k milostným hrátkám

Tipy, jak a čím partnera uspokojit, je všude spousta. Pojďme do toho vnést trochu praktičkosti! Pokud jste se rozhodli prožít milostné radovánky doma a ne v přírodě, ve vodě, v práci nebo na veřejnosti, na jakém kusu nábytku si je nejvíce užijete? A jaké prekérnosti vás případně čekají?

Postel - kde by byly patnerské vztahy, kdyby neexistovala postel. Pokud vám nevrže a její hopsání po podlaze nebudí všechny sousedy, tak je samozřejně k milostným hrátkám zcela nejvhodnější. Jestli jste ale tak trochu klasik, doporučujeme verzi válenda. Ta k nějakému rošťáctví přímo svádí svým názvem.

Gauč - druhé nejoblíbenější útočiště pro nějakou tu divočinu. Pozor jen na kožený gauč, ke kterému se buď přilepíte, nebo na něm budete klouzat jak slizké ryby.

Stůl - dodnes si nejsme zcela jistí, jestli Maruška nechtěla říct svému královskému tatíčkovi: "Mám tě ráda jako stůl." Stůl je super. Činností, co se dá na něm vykonávat, je bezpočet, sexu nevyjímaje. A to buď polohu zepžedu, kdy žena na měm sedí s nohama do praku, nebo zezadu, kdy si na stůl může trupem lehnout.

Židle - možná vás napadá, že by bylo pohodlnější křeslo, ale to se pletete. Židle je ideální pro polohu obkročmo a byť by bylo křeslo pro muže poholnější, opěradla by mohla vadit rajtující ženě.

Kuchyňská linka - sex na kuchyňce lince je vzrušující. Po ránu, na oběd i večer. Nejvhodnější poloha je zepředu, podobně jako u sexu na stole. Žena sedí ale jen na samém kraji linky a muž se nad ni nenaklání. A bacha, ať ze skříněk nevypadají všechny skleničky.

Knihovna - pokud jste viděli film Pokání, sex na knihovně/o knihovnu je určitě vaší tajnou fantazií - jestli jste ji už nezrealizovali. Žena se pevně chytne polic jako motýl přichycený špendlíky a muž jí svými přírazy zatlačuje knihy do zad nebo na prsa. Logicky je tedy možná poloha jen vestoje zepředu nebo zezadu.

---

Tip! Pokud jste tak trochu stydlíni, zkuste sex pod lampou! Říká se, že je pod ní největší tma. Asi ale zjistíte, že to je pěkná hloupost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také