Showbyznys

22. června 2018 15:27

redakce Prima Lajk

7 šokujících odhalení ze života Johnnyho Deppa! Kolik utrácí, jaké drogy miluje, a co dělá při natáčení filmů?

Johnny Depp se nezdá.

Johnny Depp v poslední době nevypadá úplně čerstvě. Herec často působí dojmem, že je pod vlivem omamných látek, prozatím mu to však nebrání v tom, aby se nadále živil hraním, a ve svých volnech pak utrácel horentní sumy za extravagantní životní styl. V novém čísle magazínu Rolling Stone vyšel s Deppem zajímavý rozhovor, ve kterém herec odhalil hned několik drsných pravd o svém životě.

1. Deppovo jmění v hodnotě 650 milionů dolarů je téměř celé pryč. Herec se momentálně soudí se svými bývalými obchodními partnery.

2. Utratil přes 75 milionů dolarů za luxusní vily, 3 miliony stálo vystřelení pozůstatků jeho přítele Huntera S. Thompsona do vzduchu kanónem, sedm tisíc dolarů stál gauč ze setu reality show Keeping Up With the Kardashians pro jeho dceru, herec dále utrácí miliony každý měsíc za leteckou dopravu, stejně jako drahé umění, nebo lahve vína.

3. Herec si nicméně stěžoval, že tyto částky nesedí. Vystřelení pozůstatků prý stálo 5 milionů, a za víno dává taky mnohem víc.

4. Podle Deppa by Američané našli teroristu bin Ladena dřív, kdyby oblast, ve které se údajně skrýval, pokropili drogou LSD.

5. Co se drog týče, herec lituje, že už dnes nejsou zdaleka tak populární „prášky na spaní“ jménem quaaludes. Když jste se chtěli pobavit s přáteli, usmívat, být šťastní, mít sex, nebo se prát, byly na to perfektní.

6. Herec taky ve filmech často hraje, aniž by znal scénář. Text mu pak do ucha čte zvukový asistent.

7. Ke své bývalé ženě Amber Heard se kvůli podepsané dohodě Depp nevyjadřoval, novinář, který s ním však prováděl rozhovor, si povšiml, že si herec nechal upravit jedno tetování. To původně znělo „slim“ odkazující na jeho manželku, nyní však bylo přepsáno na „scum“ (v překladu mrcha).


Přečtěte si také