Keanu Reeves 1
Autor: profimedia.cz Keanu Reeves 1

70 tisíc lidí podepsalo petici, aby Keanu Reeves obdržel tohle úžasné ocenění! Zaslouží si ho?

Publikováno: 24.06.2019
Měl by Keanu Reeves dostat tohle ocenění?

reklama

Měli bychom dnešní dobu přejmenovat na Svět Keanu Reevese. 54letý herec je totiž doslova všude. Internetový miláček a majitel nejslušnějšího páru rukou (lidé přišli na to, že herec nikdy nepokládá své ruce na záda žen, se kterými se objímá) má za sebou letos několik výborných filmových rolí, u herních fanoušků prakticky vyhrál letošní E3 a v soukromí se o něm mluví jako o jednom z nejmilejších a nejslušnějších lidí, jací se v Hollywoodu pohybují. Lidé zkrátka milují Keanu Reevese, a svoji lásku se mu teď rozhodli ukázat zajímavou peticí.

 

Už přes 70 tisíc lidí totiž podepsalo online dokument na Change.org, který nominuje herce na osobnost roku v magazínu Time. Toto ocenění získal v minulosti například Mark Zuckerberg, nebo naposledy novináři jako profese, na kterou se poslední roky ve světě čím dál tím více útočí.

Petici založil jistý Jackson Beem, který tvrdí, že je Keanu jednoduše nejúžasnějším žijícím člověkem na planetě a za svoji nenápadnou filantropii (Reeves už řadu let tajně přispívá na různé charity) si jednoduše zaslouží, aby byl oslavován. No, my rozhodně nemáme námitky. Jen houšť, Keanu!

reklama