Showbyznys

7. července 2015 15:28

Tereza Javorová

LIKE A BOSS: 6 tipů, jak nebýt v posteli nervózní

Rande se vydařilo, dotyčný nebo dotyčná už je dokonce u vás doma ještě na dvojku vína. K sexu se nezadržitelně schyluje, ale vy jste nervóznější a nervóznější. Jak se před sexem zbavit stresu a zkrátka si to užít?

Nervozita může mít za následek ztrátu libida, poruchu erekce nebo celkovou ztuhlost a prkennost. Což zrovna nejsou vlastnosti, které by byly u sexu ceněny. I když asi nejste žádný Casanova ani sexuální bohyně, nemá cenu se v posteli podceňovat! Jak nebýt nervózní?

1. Zacvičte si – nejste-li si jistí svou postavou, před schůzkou si nenadávejte v zrcadle, že se vám už po x-té nepodařilo zhubnout, a raději si jděte zacvičit. Za prvé se vám vyplaví endorfiny a za druhé budete mít pocit, že už se sebou něco děláte. To vám pak v posteli zvedne sebevědomí.

2. Oblékněte si hezké spodní prádlo – eliminujte všechny věci, které by vás mohly při sexu přivádět ještě do větších rozpaků. Oblékněte si sexy spodní prádlo, všude se oholte, navoňte se příjemným parfémem a upravte si nehty. Nezapomeňte ani na čerstvý dech. Samozřejmostí by měla být i voňavá postel a uklizený byt. Vědomí, že vám doma vybouchla bomba, vám při odemykání dveří se sexy milencem za zády moc na sebevědomí nepřidá.

3. Pusťte si sexy hudbu – tichý pokoj a vaše nejisté přešlapování vás na správnou atmosféru nenaladí. Mějte raději už dopředu připravený sexy playlist, který po příchodu do ložnice jen spustíte. U pomalejší hudby se uvolníte a navnadí vás ke svádění a svlékání.

4. Věřte si – chápeme, snadno se to říká, těžko dělá. Ale uvědomte si, že si vás protějšek vybral, šel s vámi na schůzku, a teď je dokonce ve vaší posteli, takže se mu nejspíš opravdu líbíte. Přestaňte se tedy pořád strachovat o svoje kvality a věřte si. Zdravé sebevědomí je sexy, tak se toho nebojte!

5. Zeptejte se – učený z nebe nespadl a každý sbírá zkušenosti. Pokud si tedy nejste zcela jistí, co se partnerce nebo partnerovi líbí, nebojte se zeptat! A na druhou stranu si i vy řekněte, co a jak máte rádi. Získáte sebevědomí a sex bude kvalitnější.

6. Přestaňte myslet pořád se nezaobírejte tím, jak vypadáte, jestli to děláte dobře, zda ta nebo ten před vámi byli lepší, jestli na to nejdete rychle nebo moc pomalu a tak dále. Prostě vypněte mozek a jen si užívejte. Když do sexu zapojíte všechny smysly a budete vnímat každý pohyb a vzdech partnera, neuděláte chybu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také