McDonald nechal nakouknout do své kuchyně
McDonald nechal nakouknout do své kuchyně

A je to tady! McDonald a jeho pravda o masu… věříte tomu?

tanasab. Publikováno: 14.10.2014
Fast foody se obecně potýkají s předsudky – jídlo je tam nezdravé, není vyráběné ani z masa, prostě všechno špatně. Dokonce se před časem objevil obrázek s růžovým čímsi, co má prý být pasta, ze které je vyráběno maso do těchto pokrmů… McDonald se ale rozhodl bránit a pustil kamery do výroby!

reklama

Stalo se tak úplně poprvé, kdy mohli reportéři společně s kameramanem z pořadu Dobré ráno, Ameriko! vidět, jak se připravuje jídlo v jedné z nejznámějších fast foodových restaurací. Představitelé McDonalda se pro tento krok rozhodli právě kvůli fotce, která tvrdila, že zákazníci místo masa jedí růžovou hmotu. A kamery zachytily především výrobu dvou nejoblíbenějších pokrmů u Američanů – BigMacu a Happy Mealu.

„Začali jsme cestu, kterou jsme nazvali „Naše jídlo, vaše otázky“ a chceme zodpovědět svým zákazníkům veškeré dotazy, které by na nás měli,“ nechal se slyšet ředitel jakosti Rickette Collins. A tak diváci, kteří na díl Dobré ráno, Ameriko! koukali, mohli vidět, že masové pokrmy jsou vyráběny opravdu z masa a ne z jiných surovin.

Kampaň „Naše jídlo, vaše otázky“ poběží nejen v USA, ale také v Kanadě a Austrálii. Co na to asi nyní řeknou jejich odpůrci?

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

mcDonalds

 

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Kde všude najdeme McDonald’s

Jídlo a pití na kole: Profíci na Tour de France vědí, jak na to!

Jídlo a pití na kole: Profíci na Tour de France vědí, jak na to!

reklama