Showbyznys

23. září 2022 13:10

redakce Prima Lajk

Adam Sandler vrací úder všem hejtrům, kteří kritizují jeho filmy. Co drsného jim vzkazuje?

Král béčkových komedií vrací úder všem kritikům jeho filmů.

Nekorunovaného krále béčkových amerických komedií Adama Sandlera snad ani není nutné představovat. Jeho filmy buď milujete, nebo úplně nenávidíte, ale nic mezi tím. Ačkoli jeho buranský humor nemusí být pro každého, jakmile je viděn ve vážnější roli, je to u něj příjemná změna a ve většině případů trefa do černého.

I přes úspěch v dramatech si však čas od času neodpustí režii a scénář svých klasických komedií, i když prostě pořád budou schytávat určitou kritiku. Je to zkrátka jeho srdcovka. O to horší pro něj poté musí být číst všechny ty negativní recenze, které se k němu dostávají. Ačkoli přiznává, že se jim snaží vyhýbat a schválně je nečte, drsné komentáře ho čas od času zabolí.

V nedávném rozhovoru se však svěřil s tím, na co si vždy vzpomene, když už se k němu nějaká ta kritika dostane. „Vždycky si vzpomenu na to, co mi jednou řekl můj táta, když jsem něco pokazil na konkurzu a byl jsem na sebe naštvaný,“ svěřil se Sandler. „Řekl mi: ‚Adame, nemůžeš být vždycky šťastný. Lidi tě nebudou mít pořád rádi a občas prostě věci nedopadnou,‘“ vzpomínal na slova svého otce, kterými se řídí celý svůj život a která mu pomáhají v jeho tvorbě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také