Showbyznys

21. října 2014 09:50

Ivana Nádvorníková

Aňa Geislerová: S Macháčkem jsem vlezla do postele na první dobrou!

"Víte, co je opravdu nebezpečné? Žít se dvěma ženskýma najednou!" Tahle slova pronese už za necelý měsíc jedna z hrdinek filmové love story Pohádkář.

Snímek přichází do kin 6. listopadu, v multikinech Cinestar ho ale můžete vidět v mimořádných předpremiérách!

Příběh Pohádkáře v sobě spojuje napětí postupného odhalování pravdy, k níž se díky pátrání po totožnosti mrtvého neznámého muže dopracovává kapitán Rott v podání Matěje Hádka, s napětím milostných vztahů, které prožívá hlavní hrdina, žijící pod různými identitami dva odlišné životy.

„Dana je žena s plánem, který dotahuje do konce za každou cenu a cíl je pro ni důležitější než cesta k němu,“ charakterizuje svou hrdinku Aňa Geislerová. „Nakonec asi zvítězila touha zahrát si právě takovou postavu. Já hrozně ráda hraju vedlejší role, protože dávají člověku větší volnost, je na vás menší tíha… A navíc Dana je taková peprná a ostrá, a to jsou pro herce odměny, to se hezky hraje.“

Tandem Geislerová–Macháček se v českém filmu objevil již několikrát, ale v poslední době se herci zase příliš pracovně nepotkávali a rozhodně ne jako dvojice.

„Já jsem strašně chtěla točit s Jirkou. Moc jsem se na to těšila, protože jsem si vždycky přála, abychom spolu dělali nějaký film navážno s většími rolemi. Je to vlastně zvláštní, náš první natáčecí den – a my si spolu vlezem do postele! Ale o to je to právě jednodušší, že se známe. S kamarádama točit bývá někdy problém, ale zrovna s Jirkou… s ním nikdy není nic problém. A o to víc člověk trénuje herectví, protože po těch letech to musí fakt zahrát!“ směje se Aňa.

Stejně tak se těšila i na spolupráci s režisérem Michálkem, s nímž pracovala poprvé. „Vladimír vzbuzuje klid, on je takový jezero, do kterého se člověk ponoří,“ dodává Aňa Geislerová

Pohádkář vstupuje do kin 6. listopadu, multikina Cinestar však přinášejí snímek v exkluzivních předpremiérách.

Podívejte se na naší videoupoutávku:

Mohlo by vás ještě zajímat:


Přečtěte si také