Velká šestka
Autor: youtube.com Velká šestka

Animák pro děti i dospělé: Co si pro vás připravila Velká šestka nominovaná na Oscara?

tanasab. Publikováno: 22.01.2015
Šest hrdinů, kteří se ocitnou uprostřed neznámé situace ve vlastním městě, se musí přetvořit v high-tech hrdiny. Podaří se jim to? Film, který je nominovaný na Oscara v kategorii Animovaný film, určitě bude stát za to! A o co tedy jde?

reklama

Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred.

Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda – robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu.

Na trailer k tomuto filmu, který má premiéru v českých kinech 22.1. 2015, se můžete mrknout sami.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Velká šestka

Mohlo by s vás zajímat:

K filmu Hodinový manžel vyšel soundtrack od skupiny Portless

Videoklip k Hodinovému manželovi: Co si pouští hlavní hrdinové u opravování?

Písnička k novému filmu 50 odstínů šedi

Exkluzivně: Videoklip k titulní písni trháku 50 odstínů šedi je na světě

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Bruce Willis bude natáčet nový akční film. Víme, o co jde!

reklama