Showbyznys

27. července 2015 13:34

Adéla Skřivánková

Anna K. spadla ošklivě ze schodů. Na festivalu Hrady CZ ale už vystupuje!

Zpěvačka Anna K., která letos vystupuje na festivalu Hrady CZ úplně poprvé, si nakonec svou premiéru odbyla až na Kunětické hoře. První dvě zastávky festivalu na Točníku a v Rožmberku nad Vltavou musela vynechat kvůli ošklivému zranění.

V rámci festivalu na hradech ji mohou fanoušci hudby vidět ještě na Švihově, Bezdězu, Veveří, Bouzově a v Hradci nad Moravicí.

Anna K. se na festival těšila nejen proto, že na něm vystupuje letos poprvé, ale i kvůli samotným památkám. Hrady ji fascinovaly už jako malou holku. Na své první „hradní“ vystoupení si ale musela počkat. Zpěvačka si den před zahájením festivalu na Točníku zvrkla nohu na schodech a ošklivě upadla na zem. Na sociálních sítích se tak omluvila návštěvníkům festivalu a dokonce zveřejnila i fotky s nepěkně pohmožděným obličejem.

Dva týdny na to už Anna K. předstoupila před festivalové fanoušky. Zranění zakryla vrstvou make-upu a černými brýlemi, takže zdálky nebylo téměř nic poznat. Na další zastávce festivalu na Švihově v pátek 31. 7. a v sobotu 1. srpna vystoupí Anna K. v druhý festivalový den. Na ostatních hradech až do konce léta bude vystupovat pravidelně vždy v sobotu. Od 18 hodin odehraje na jednom ze dvou pódií hodinový koncert.

Hodinové koncerty odehrají i Tomáše Klus, Chinaski, Inekafe, Tata Bojs, Mandrage, Wanastowi Vjecy, Monkey Business, No Name či Mig 21 a další kapely i interpreti. V pátek se areály otevírají už v 16 hodin a v sobotu pak v 10.30. Organizátoři festivalu nabízí možnost navštívit jednotlivé památky, speciální VIP kempy nebo prodejnu potravin. Na své si přijdou i rodiče s dětma.

Vstupenky na Hrady CZ jsou v tuto chvíli v předprodeji jako permanentka na oba dny za 680 korun, s ubytováním ve VIP Hradním kempu za 880 korun, na jednotlivé dny pak za 340 korun na pátek a 440 korun na sobotu. Koupit se dá i ubytování ve VIP kempu za 250 korun na dvě noci. Na místě pak bude stát permanentka s ubytováním ve VIP Hradním kempu 1000 korun, bez ubytování 780 korun a lístky na pátek a sobotu 390 a 490 korun. Děti do 6 let mají vstupné na jeden den 160 korun a do 12 let pak 180 korun. Ubytování ve VIP kempu je na místě možné pořídit samostatně na dva dny za 300 korun, pro děti do 12 let pak za 100 korun. Vstupenky lze zakoupit na http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_fixed_schedule?schedule_id=2828&language_id=2

Sdílejte článek

Přečtěte si také