Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

Balonková mánie pokračuje: Samsung spouští soutěž o nové smartphony GALAXY S4!

Vyhrát nový smartphone Samsung GALAXY S4 můžete na facebookových stránkách společnosti Samsung, kde stačí kliknout na letící balonek a co nejpřesněji odpovědět na jednoduchou otázku. Ve hře jsou celkem čtyři telefony.
Vydáno: 11.06.2013
Balonková mánie pokračuje: Samsung spouští soutěž o nové smartphony GALAXY S4!

Šanci stát se majitelem Samsung GALAXY S4 máte ve dvou kolech. První probíhá ve dnech 10. 6. až 17. 6. a druhé potrvá od 18. 6. do 24. 6. Pokud se chcete do soutěže zapojit, musíte na svém facebookovém profilu povolit aplikaci „Chyť balónek“, která je dostupná na webové stránce http://www.facebook.com/samsungczsk/app_598448513513427. Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv občan ČR nebo SR starší 18 let.

Hraje se o špičkový smartphone Samsung GALAXY S4, a to hned o čtyři kusy. Samsung GALAXY S4 má jako první na světě pětipalcový Super AMOLED displej ve full HD rozlišení, který vám umožní pohodlné prohlížení fotek ve velkém rozlišení. S novým softwarem si vychutnáte snadné bezdotykové ovládání, zatímco funkce S Health vám poskytne aktuální informace o zdravotním stavu i tělesné kondici. Ve výbavě nechybí ani 13 Mpix fotoaparát, se kterým můžete vytvářet netradiční fotografie, a to díky režimům, jako je „Oboustranné snímání“ či „Akční snímek“. Funkce „Zvuk a foto“ navíc umožňuje společně s fotografií zaznamenat také zvuk.

Samsung GALAXY S4 je telefon, se kterým zažijete plno zábavy. S funkcí „Group Play“ lze sdílet hudbu, fotografie, dokumenty a hry s lidmi ve vašem okolí bez nutnosti připojení k Wi-Fi nebo mobilnímu signálu. Můžete se přímo propojit s ostatními a okamžitě sdílet, přehrávat či spoluvytvářet obsah a multimediální soubory. Díky funkci „Share Music“ můžete navíc s kamarády přehrávat stejnou skladbu současně na několika telefonech a vytvoříte si tak na večírku skvělou atmosféru.

Tak neváhejte a vyhrajte nový Samsung GALAXY S4!

Více informací na www.samsung.cz nebo na www.facebook.com/samsungczsk.

Reklama
Článek je zařazen v: telefon, smartphone, rozlišení, balónek, zvuk, Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama