návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Balonková mánie pokračuje: Samsung spouští soutěž o nové smartphony GALAXY S4!

Vyhrát nový smartphone Samsung GALAXY S4 můžete na facebookových stránkách společnosti Samsung, kde stačí kliknout na letící balonek a co nejpřesněji odpovědět na jednoduchou otázku. Ve hře jsou celkem čtyři telefony.
Vydáno: 11.06.2013
Balonková mánie pokračuje: Samsung spouští soutěž o nové smartphony GALAXY S4!
Balonková mánie pokračuje: Samsung spouští soutěž o nové smartphony GALAXY S4!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Šanci stát se majitelem Samsung GALAXY S4 máte ve dvou kolech. První probíhá ve dnech 10. 6. až 17. 6. a druhé potrvá od 18. 6. do 24. 6. Pokud se chcete do soutěže zapojit, musíte na svém facebookovém profilu povolit aplikaci „Chyť balónek“, která je dostupná na webové stránce http://www.facebook.com/samsungczsk/app_598448513513427. Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv občan ČR nebo SR starší 18 let.

Hraje se o špičkový smartphone Samsung GALAXY S4, a to hned o čtyři kusy. Samsung GALAXY S4 má jako první na světě pětipalcový Super AMOLED displej ve full HD rozlišení, který vám umožní pohodlné prohlížení fotek ve velkém rozlišení. S novým softwarem si vychutnáte snadné bezdotykové ovládání, zatímco funkce S Health vám poskytne aktuální informace o zdravotním stavu i tělesné kondici. Ve výbavě nechybí ani 13 Mpix fotoaparát, se kterým můžete vytvářet netradiční fotografie, a to díky režimům, jako je „Oboustranné snímání“ či „Akční snímek“. Funkce „Zvuk a foto“ navíc umožňuje společně s fotografií zaznamenat také zvuk.

Samsung GALAXY S4 je telefon, se kterým zažijete plno zábavy. S funkcí „Group Play“ lze sdílet hudbu, fotografie, dokumenty a hry s lidmi ve vašem okolí bez nutnosti připojení k Wi-Fi nebo mobilnímu signálu. Můžete se přímo propojit s ostatními a okamžitě sdílet, přehrávat či spoluvytvářet obsah a multimediální soubory. Díky funkci „Share Music“ můžete navíc s kamarády přehrávat stejnou skladbu současně na několika telefonech a vytvoříte si tak na večírku skvělou atmosféru.

Tak neváhejte a vyhrajte nový Samsung GALAXY S4!

Více informací na www.samsung.cz nebo na www.facebook.com/samsungczsk.

Článek je zařazen v: telefon , smartphone , rozlišení , balónek , zvuk , Samsung