Billie Eilish prozradila svůj dětský sex idol! Překvapí vás, kdo zpěvačku v mládí vzrušoval

Zpěvačka Billie Eilish prozradila, do koho byla v dětství zblázněná.

Ani Justin Bieber, ani Brad Pitt. Zatímco toho prvního sice obdivovala po stránce hudby, a ten druhý byl sex idolem dívek o dvacet let zpátky, mladá zpěvačka Billie Eilish v realitě romanticky myslela na někoho úplně jiného. Alespoň to teď uvedla v čerstvém klipu na Instagramu, kde se ji na její dětskou lásku fanoušci zeptali.

Její odpověď pak mnohé asi trochu překvapí, každopádně její dětskou láskou a sex symbolem totiž údajně byla herečka Sarah Michelle Gellar ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Překvapivé je to z mnoha důvodů. Zaprvé, Billie ještě možná nebyla ani na světě, když měl seriál poprvé premiéru. A zadruhé, Sarah je žena. Billie tak už v útlém mládí zjevně nerozlišovala mezi pohlavím, ale zkrátka se nechávala přitahovat kýmkoli, kdo k ní nějakým způsobem promlouval. A přesně to se zřejmě postavě Buffy s tváří sexy Sarah Michelle Gellar dařilo.

Každopádně dnes již 45letá herečka se o Billieině odpovědi v posledních dnech doslechla, a už stačila dokonce i reagovat. Na svém Instagramu uvedla, že je naprosto v šoku, a že i když už není dítě, tak ona je zase na oplátku totální blázen do sympatické zpěvačky. O pár hodin později sdílela Eilish na svém Instagramu stories, ve kterém byla pro změnu zase nadšená z reakce Gellar. Ach ten internet. No není to dojemné?


Přečtěte si také