návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Billie Eilish si musela přestat číst vzkazy fanoušků! Proč jí to ničilo život?

Slavná zpěvačka Billie Eilish odhalila, proč přestala číst vzkazy fanoušků.
Vydáno: 19.02.2020
Billie Eilish přestala číst komentáře na Instagramu 1
Autor: profimedia.cz Billie Eilish přestala číst komentáře na Instagramu 1

Pokud jste si mysleli, že si slavní lidé nečtou vzkazy fanoušků, dopisy od svých obdivovatelů nebo komentáře na sociálních sítích z toho důvodu, že na ně nemají čas, pak máte jen z půlky pravdu. Kromě toho, že jsou ty nejslavnější hvězdy na světě logicky velice vytížené, mají pro ignorování zbytku světa i další, možná ještě větší důvod. Strach.

Asi nejlíp to teď půjde vysvětlit na příkladu Billie Eilish. Mladá superstar, která letos vyhrála Grammy, zazpívala na Oscarech a jejíž píseň doprovodí nejnovější bondovku, se teď čerstvě svěřila, že si musela přestat číst komentáře na Instagramu, protože jí lidé neuvěřitelně ubližovali. Účet, který sleduje nějakých 54 milionů lidí, prý napadali trollové, lidé jí pod příspěvky psali odporné vtípky, a často dokonce i lži. Vše vedlo k tomu, že zpěvačka měla deprese a ničilo jí to život. Sama pak přiznává, že je to velký paradox. Čím úspěšnější se totiž stává, tím víc ji lidé nenávidí. Jo, to tak nějak odpovídá.

Billie Eilish (18)

GALERIE: Billie Eilish se předvedla v plavkách a ukázala PRSA! Jak se vám její sexy postava líbí?

Billie Eilish pomýšlela na sebevraždu 1

Billie Eilish se svěřila fanouškům s děsivou pravdou! Proč myslela na sebevraždu?

Článek je zařazen v: Billie Eilish , zpěvačka , fanoušci , vzkazy , deprese

reklama