návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Billie Eilish vystřídá hudební žánr. Slavná zpěvačka chce zpívat o Ježíši Kristu (apríl)

Proč slavná zpěvačka mění hudební žánr?
Vydáno: 01.04.2020
Billie Eilish mění Satana ze Ježíše 1
Autor: youtube.com Billie Eilish mění Satana ze Ježíše 1

Koronavirus nás všechny nutí se maličko zamyslet. Třeba nad tím, jak vedeme své životy, na čem jsme závislí nebo co je doopravdy důležité. Jenže zároveň je třeba dávat si pozor na to, abychom to s tím zamýšlením nepřehnali. Jako to udělala zpěvačka Billie Eilish.

Ta je celou současnou situací natolik konsternovaná, že se ze zoufalství rozhodla obrátit na víru. Ano, zpěvačka, která ve svých klipech často ztvárňuje nejrůznější démonické bytosti, uctívá Satana a celkově vypadá, že by po vstupu do kostela okamžitě vzplanula, se podle svých slov vrací do náruče Ježíše Krista.

Aktuálně tak pracuje na zbrusu novém albu Faith, které by mělo být exkluzivně o našem (nebo teda spíš jejím) spasiteli. S tvorbou jí samozřejmě pomáhá její bratr Finneas, který se rovněž obrátil na víru. Místo křesťanství si však vybral islám. Bůh jako Alláh. Nové album dorazí digitálně a na pulty prodejen někdy koncem roku, až krize opadne.

Článek je zařazen v: Billie Eilish , zpěvačka , Ježíš Kristus , žánr , hudba , styl , koronavirus

reklama