návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Blíženci 2014

Vydáno: 06.01.2014
Zpěvačka Kylie Minoguje je Blíženec
Autor: isifa.com Zpěvačka Kylie Minoguje je Blíženec

LEDEN

Novoroční předsevzetí nejsou potřeba, ale přesto by bylo dobré, kdybyste začátek měsíce věnovali alespoň rámcovému rozplánování celého roku. Když se vás pak po 11. lednu, kdy se Merkur dostane do Vodnáře, zeptají, co chcete, budete moci jasně odpovědět. Pozor si dávejte na peníze. Nejdříve je investujete do lidí, co si to nezaslouží, a pak se divíte, že vám chybí.

ÚNOR

V prvních dvou únorových týdnech, kdy jste pod vlivem Merkura z Ryb, zapomeňte zejména v pracovních záležitostech na soucit. Pokud ho projevíte a někomu odpustíte nedodělané nebo odbyté úkoly, dostanete za to po nose zase jen vy. Když se pak po 14. únoru Merkur vrátí do Vodnáře, kde pobude až do poloviny března, vraťte se ještě jednou k už rozjetým záležitostem a zkontrolujte, jak probíhají.

BŘEZEN

Na začátku měsíce si nechte spočítat daně. Když je hned zaplatíte, budete mít po zbytek března čas na soukromí, jemuž byste se měli věnovat s plným nasazením. Do vašeho duchovního sektoru vstupuje 5. března Venuše, která až do konce měsíce vytváří živlový trigon s Marsem ve vašem sektoru romantických lásek. Přiznejte si, že prožíváte cit, který vás srazil na kolena, a hlavně se za něj nestyďte.

DUBEN

Prvních pět dubnových dní máte na uspořádání citů a na začátek nového života. Bude probíhat přesně tak, jak jste si ho vysnili, takže ničeho se bát nemusíte. Mezi 7. a 23. dubnem, kdy Merkur pobývá ve vašem sektoru přátelství, se musíte aktivně zastat kamarádů. Když říkají, že si bez vás neporadí, není to výmluva, ale prostý fakt.

KVĚTEN

Velice rádi byste zbrzdili, ale v tomto měsíci vám přáno nebude. O to, abyste toho v práci měli víc, než se dá stihnout, se stará Merkur, který se mezi 7. a 29. květnem nachází ve vašem znamení. To, abyste měli kolem sebe lidi, kteří vás ve chvíli, kdy budete ztrácet síly, podepřou, zařídí mezi 3. a 29. květnem Venuše. Máte kamarády, které vám každý může závidět, a jste za to vděční.

ČERVEN

Šanci na nové začátky sice nepotřebujete, ale pokud byste se chtěli ještě jednou vrátit k záležitostem, které jste rozpracovali ve druhé polovině ledna, budete mít šanci mezi 17. červnem a 13. červencem. Kdybyste chtěli něco pozměnit, tvařte se tak, jako byste to měli v úmyslu od začátku. Vaše okolí sice může pochybovat, ale na přímou otázku nebude mít odvahu.

ČERVENEC

Období, kdy jste měli v lásce víc štěstí, než si zasloužíte, a které jste si od začátku prosince minulého roku užívali, bohužel končí. Pokud chcete získat někoho, kdo zatím váhá, máte čas do 26. července. Následně se Mars přesune do Štíra a vy se dostanete do situace, kdy veškerou energii musíte napřít do práce. Úspěchy, které vás čekají, jsou sice velkolepé, ale zadarmo je bohužel nedostanete.

SRPEN

Heslo tohoto měsíce? Odpočinek ve všech podobách! I když patříte k lidem, kteří musí mít i dovolenou aktivní, měli byste se na ní věnovat něčemu, se se totálně liší od práce, jíž se věnujete po zbytek roku. Když se pak 12. srpna Venuše dostane do Lva, překonejte se a zintenzivněte kontakt s lidmi, které dosud znáte jen zběžně. Udělejte si z nich kamarády, litovat nebudete!

ZÁŘÍ

Od 13. září do konce měsíce, kdy budete současně pod vlivem Venuše v Panně, Marse ve Střelci a Neptuna v Rybách, si dávejte pozor nejen na to, co děláte, ale hlavně na to, co říkáte. Kolem se pohybuje spousta lidí, kteří vás chytí za slovo a zatáhnou vás do svých záležitostí. Mlčení sice není vaší nejsilnější stránkou, ale nic jiného vám bohužel nezbývá.

ŘÍJEN

Užívejte si života, ale nezapomeňte ani na kariéru, ve které můžete učinit značný pokrok. Kdyby se stalo a kolem 25. října vám někdo výše nadřízený nabídl pomoc nebo rovnou protekci, neříkejte, že nechcete. Uvědomte si, že musíte být opravdu dobří, protože člověku, o kterém se pochybuje, se nic takového nenabízí. Sáhněte po šanci a využijte ji do posledního drobtu.

LISTOPAD

Kombinace Marse ve vašem partnerském sektoru a Jupitera v sektoru komunikace, která vás ovlivňuje od 16. listopadu až do konce první prosincové dekády, vám zařídí situace, kdy se budete prosazovat bez ohledu na cokoliv. Vsaďte na svou sebedůvěru, testujte své rétorické schopnosti. Kdyby vám nabídli přednášku nebo vedení školení, berte! Bude to úspěch!

PROSINEC

Zmatek, který vznikl v partnerství, úspěšně vyřešíte. Od 10. prosince, kdy se Venuše dostane do Kozoroha, nebude na jeho řešení čas, protože se musíte věnovat přízemnějším záležitostem. Dejte si dohromady dluhy a pojistky, přemýšlejte o návštěvě banky, kde byste si ještě do konce roku vyjednali nové úročení hypotéky. Zastavíte se sice až o Vánocích, ale zase si můžete být jistí, že jste pro sebe a pro svou pohodu v příštím roce udělali maximum.

Článek je zařazen v: Mars , Jupiter , Neptun , Venuše , Merkur , vodnář , Merkur

reklama