Blíží se konec Ronaldovy kariéry?! Tyhle důkazy ho mají definitivně usvědčit ze znásilnění!

Jaké důkazy odhalila znásilněná žena proti Ronaldovi?

O téhle kauze se zatím příliš nemluví a to je možná chyba. Pokud se totiž ukáže, že je to pravda, mohl by příběh znásilněné Američanky dost dobře ukončit kariéru jednoho z největších fotbalových hráčů všech dob.

Cristiano Ronaldo měl podle všeho v roce 2009 znásilnit Američanku Kathryn Mayorga v hotelu v Las Vegas. Podle všeho ji zatáhl do ložnice a měl s ní anální sex. Za její mlčení jí pak vyplatil částku 8,3 milionů korun.

Proti nařčení se sportovec nejprve postavil a důrazně vše popřel. Jenže teď německý deník Der Spiegel, který s kauzou přišel poprvé, přinesl i důkazy. Američanka má podle všeho nejen kopii smlouvy o mlčenlivosti, ale zároveň i dokumenty potvrzující, že celý incident nahlásila v té době na policii, uvedla i fakt, že se jednalo o známého sportovce. Tento dokument je pak jistě pravý, protože už jej nevyvracejí ani právníci Ronalda. A proč se k celé věci vrací žena až nyní? Má totiž strach o další možné oběti.

Že slavnému fotbalistovi teče do bot, pak dokazuje i fakt, že byl již stažen ze sociálních sítí hry FIFA 19 od společnosti EA Sports. Ta si pochopitelně chce udržet čistý štít a tak pomalu s fotbalistou ruší veškeré styky. Fotbalistu nyní čeká v blízké době soud, který bude celou věc prošetřovat.

Sdílejte článek
Štítky Las Vegas znásilnění fotbalista MeToo Cristiano Ronaldo FIFA 19

Přečtěte si také