návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Blíží se konec Ronaldovy kariéry?! Tyhle důkazy ho mají definitivně usvědčit ze znásilnění!

Jaké důkazy odhalila znásilněná žena proti Ronaldovi?
Vydáno: 09.10.2018
Ronalda čeká soud kvůli obvinění ze znásilnění 2
Autor: profimedia.cz Ronalda čeká soud kvůli obvinění ze znásilnění 2

O téhle kauze se zatím příliš nemluví a to je možná chyba. Pokud se totiž ukáže, že je to pravda, mohl by příběh znásilněné Američanky dost dobře ukončit kariéru jednoho z největších fotbalových hráčů všech dob.

Cristiano Ronaldo měl podle všeho v roce 2009 znásilnit Američanku Kathryn Mayorga v hotelu v Las Vegas. Podle všeho ji zatáhl do ložnice a měl s ní anální sex. Za její mlčení jí pak vyplatil částku 8,3 milionů korun.

Proti nařčení se sportovec nejprve postavil a důrazně vše popřel. Jenže teď německý deník Der Spiegel, který s kauzou přišel poprvé, přinesl i důkazy. Američanka má podle všeho nejen kopii smlouvy o mlčenlivosti, ale zároveň i dokumenty potvrzující, že celý incident nahlásila v té době na policii, uvedla i fakt, že se jednalo o známého sportovce. Tento dokument je pak jistě pravý, protože už jej nevyvracejí ani právníci Ronalda. A proč se k celé věci vrací žena až nyní? Má totiž strach o další možné oběti.

Že slavnému fotbalistovi teče do bot, pak dokazuje i fakt, že byl již stažen ze sociálních sítí hry FIFA 19 od společnosti EA Sports. Ta si pochopitelně chce udržet čistý štít a tak pomalu s fotbalistou ruší veškeré styky. Fotbalistu nyní čeká v blízké době soud, který bude celou věc prošetřovat.

Článek je zařazen v: Cristiano Ronaldo , MeToo , znásilnění , Las Vegas , FIFA 19 , fotbalista

reklama