Showbyznys

21. července 2022 09:19

redakce Prima Lajk

Boxer Mike Tyson si myslí, že brzy umře. Vážně zná datum své vlastní smrti?

Mike Tyson varoval fanoušky, že už se blíží jeho konec.

Boxerská legenda Mike Tyson se ve svém podcastu Hotboxin' nedávno rozpovídal na téma smrti. Prý si v poslední době čím dál tím víc uvědomuje, že se blíží jeho konec, což je údajně znát i na jeho těle. Podle jeho příspěvcích na instagramového profilu to však ani trochu nevypadá. Šestapadesátiletý šampion pravidelně tvrdě trénuje a fyzičku má jako dvacetiletý mladík.

I přesto se mu hlavou honí černé myšlenky. „Všichni jednoho dne zemřeme. Sám už na své tváři vidím ty malé skvrny. Vím, že to znamená, že moje datum splatnosti vyprší už opravdu brzy,“ vyděsil Tyson v podcastu své fanoušky. O svém zdravotním stavu už však dále nehovořil, a tak nikdo neví, jak moc, a zdali vůbec, je to s ním tak vážné.

Na závěr poté posluchačům vštěpoval, aby se nesoustředili ve svém životě jen na peníze. „Prachy dodávají falešný pocit bezpečí,“ řekl boxer s tím, že ani všechny peníze světa člověka neochrání před běžnými životními situacemi a tragédiemi. Sám Tyson o životních pohromách ví mnohé. V minulosti přišel nešťastnou tragickou náhodou o čtyřletou dcerku.

Sdílejte článek
Štítky smrt boxer Mike Tyson zdraví

Přečtěte si také