Mike Tyson má černé myšlenky
Autor: instagram.cz / miketyson Mike Tyson má černé myšlenky

Boxer Mike Tyson si myslí, že brzy umře. Vážně zná datum své vlastní smrti?

Tamara F. Publikováno: 21.07.2022
Mike Tyson varoval fanoušky, že už se blíží jeho konec.

reklama

Boxerská legenda Mike Tyson se ve svém podcastu Hotboxin' nedávno rozpovídal na téma smrti. Prý si v poslední době čím dál tím víc uvědomuje, že se blíží jeho konec, což je údajně znát i na jeho těle. Podle jeho příspěvcích na instagramového profilu to však ani trochu nevypadá. Šestapadesátiletý šampion pravidelně tvrdě trénuje a fyzičku má jako dvacetiletý mladík.

I přesto se mu hlavou honí černé myšlenky. „Všichni jednoho dne zemřeme. Sám už na své tváři vidím ty malé skvrny. Vím, že to znamená, že moje datum splatnosti vyprší už opravdu brzy,“ vyděsil Tyson v podcastu své fanoušky. O svém zdravotním stavu už však dále nehovořil, a tak nikdo neví, jak moc, a zdali vůbec, je to s ním tak vážné.

Na závěr poté posluchačům vštěpoval, aby se nesoustředili ve svém životě jen na peníze. „Prachy dodávají falešný pocit bezpečí,“ řekl boxer s tím, že ani všechny peníze světa člověka neochrání před běžnými životními situacemi a tragédiemi. Sám Tyson o životních pohromách ví mnohé. V minulosti přišel nešťastnou tragickou náhodou o čtyřletou dcerku.

Jake Paul je prý nový Mike Tyson 1

Logan Paul tvrdí, že lidi nazývají jeho bráchu Jakea novým Mikem Tysonem. Vážně se s ním může měřit?

reklama