Showbyznys

11. července 2022 12:44

redakce Prima Lajk

Bude rozsudek v případu Johnnyho Deppa neplatný? Amber Heard přišla se šokujícím odhalením!

Herečka Amber Heard uvrhla proces s Johnnym Deppem do chaosu! Co se podle ní pokazilo?

Právní bitva mezi Johnnym Deppem a Amber Heard možná neskončila! Právní tým herečky z Aquamana totiž oznámil, že bude usilovat o nový soudní proces, jelikož ten první byl údajně mařený výběrem špatného porotce.

Dokumenty, jež byly předloženy minulý týden ve Virginii, tvrdí, že došlo k záměně dvou porotců, nový člověk v dokumentech označovaný jako „nesprávná osoba“ pak údajně rozhodl ve prospěch Deppa. Díky tomu bylo nařízeno Heard, aby hvězdě Pirátů z Karibiku zaplatila 15 milionů dolarů za pomluvu vznešenou v roce 2018 v deníku The Washington Post. Soudkyně tuto částku omezila na 10 milionů, což je v přepočtu zhruba 243 milionů korun.

Nyní tak právníci herečky požadují, aby byl předchozí verdikt zneplatněn, a celý případ se projednal znovu s novou porotou. Mimo to pak ještě šéfka týmu Amber Heard Elaine Bredehoft tvrdí, že samotný rozsudek byl v mnoha částech nekonzistentní s tím, co zaznělo u soudu, což je další důvod, proč herečka žádá o nový proces. Jestli k tomu dojde, nebo ne, ukáží nejspíš nejbližší dny.


Přečtěte si také