Bývalá manželka Johnnyho Deppa se svěřila o bolesti, jakou zažila. Čeho nejvíc lituje?

Bývalka Johnnyho Deppa herečka Amber Heard se svěřila o tom, čeho nejvíc lituje.

Soudní procesy mezi hercem Johnnym Deppem a jeho bývalou ženou Amber Heard už se táhnou pěknou řadu let. Fakt, že se jedná o veřejné praní špinavého prádla, pak znamená, že se do bulváru dostane řada věcí, kterým se následně zkrátka nevyhnou ani lidi, kteří normálně bulvár nesledují. Pokud vás už ovšem celá tahanice značně štve a otravuje, pak vězte, že to není nic proti tomu, co zažívá samotná Heard.

Ta sice nad Deppem co se týče vyhraných argumentů u všech možných soudů zatím vede, její kariéra nadále rozkvétá a v osobním životě taky působí o něco vyrovnaněji než slavný představitel Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku. Jak teď ale sama fanouškům na Instagramu odhalila, prožívání celého toxického vztahu se svým bývalým se na ní v posledních týdnech ošklivě podepisuje. Nejtěžší kapitola ji navíc teprve čeká. Depp totiž Heard žaluje za pomluvu, kterou o něm údajně před pár lety napsala v otevřeném dopisu novinám Washington Post. V něm psala o domácím násilím a ceně, kterou ženy platí za to, když se vzepřou mocným mužům. Deppa nikdy nejmenovala, přesto většině lidí došlo, o kom je řeč.

Tahle životní kapitola pro ni prý byla velice náročná a realita, kdy to celé musí prožívat znova u soudních přelíčení a de facto tak nadále platit za to, že se ozvala, její psychice nijak nepomáhá. Oznámila tak, že na několik příštích týdnů zmizí ze sociálních sítí a hodlá se plně soustředit na své duševní i fyzické zdraví, aby byla celá záležitost už konečně co nejdřív za ní.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Instagram Hollywood Johnny Depp soud herecka Amber Heard

Přečtěte si také