Bývalka Johnnyho Deppa popsala děsivý incident se zdrogovaným hercem. Proč jí prohledával vaginu?

Bývalá manželka Johnnyho Deppa začala vypovídat u soudu.

Soud mezi Amber Heard a Johnnym Deppem, který žaluje svoji bývalku za pomluvu o 50 milionů dolarů, vkročil tento týden do své druhé poloviny. Deppova strana předvedla několik svědků a podala důkazy o tom, že ve vztahu byl on tím, komu bylo ubližováno, že Heard byla psychicky nemocná, a že si nařčení z domácího násilí vymyslela, aby si pomohla u rozvodového soudu a zpropagovala svůj nový film.

Tento týden ale začala povolávat svědky strana Heard, samotná Heard pak začala vypovídat hned jako druhý svědek. No a podle očekávání se nyní pozornost přesunula zpátky k tomu, jak Depp domněle ubližoval jí. Jedna z těch nejděsivějších věcí zazněla pak hned ze začátku, když herečka popsala hrozivý zážitek, kdy jí herec měl prohledávat vaginu (ano, čtete správně), kam prý ukryla jeho kokain.

Heard ale neskončila pouze u toho. Depp údajně fyzicky ubližoval i ženám v jejím okolí, na které žárlil, ukazoval se opilý a zfetovaný před ní i jeho dětmi, a ve vztahu byl postupně čím dál víc majetnický. V následujících dnech se jistě dozvíme i další strašidelné detaily, už teď se ale ozývají hlasy, že herečka při své výpovědí teatrálně pláče a všelijak zveličuje veškeré události, a že možná i křivě vypovídá. Ve finále však bude stejnak záležet pouze na názoru poroty, která má internet až do konce případu zakázaný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také