Bývalý milenec manželky Willa Smithe znovu připomněl jejich poměr. Co prozradil v novém songu?

Bývalý milenec Jady Pinkett Smith na sebe znovu upozornil novým songem.

Jako by nestačilo všechno to drama na Oscarech a po nich, musel si teď přihřát polívčičku také bývalý milenec manželky herce Willa Smithe rapper a R&B zpěvák August Alsina. Jeho vztah s herečkou Jadou Pinkett Smith byl notně probíraný v uplynulých letech, samotný Will Smith ale tvrdí, že jeho žena nikdy neměla s nikým poměr, aniž by o tom on nevěděl. Což je docela bizarní tvrzení, ale vše prý bylo součástí otevřeného vztahu, který spolu Smith a Jada měli.

Teď každopádně August Alsina vydal nový song s názvem Shake the World, ve kterém mimo jiné zmiňuje i svoji sexuální aféru s partnerkou slavného herce. O čem zpívá? No, asi by bylo bláhové snažit se v tom hledat nějaký hlubší smysl, text písně ale v jednu chvíli vypadá zhruba takto:

„Slyšel jsem, že se něco drsného stane, když máš miliardu dolarů ve výtahu. Samozřejmě že se něco stane, když se zapleteš s miláčkem světa.“

Miláček světa by měl odkazovat na Willa Smithe. Což je z dnešního pohledu celkem paradox, protože Smith se po facce na Oscarech naopak stal vyvrhelem, nad kterým Hollywood mírně zavírá dveře. Tak snad ho nový song nerozzuří natolik, aby si šel třeba vyřizovat účty i s tímhle pánem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také