Showbyznys

19. dubna 2023 18:42

Lenka Zajícová

Cameron Diaz: 10 zajímavostí, které jste o krásné herečce nevěděli + její nový film

Neuhodnete, od koho si na střední kupovala trávu a jakou část těla si nerada holí

Ještě než si projdete vážně dost zajímavá fakta o jejím životě, měli byste vědět, že si 7. 5. můžete v kinech Cinestar užít Dámskou jízdu s Cameroniným nejnovějším filmem Jedna za všechny.

Tady je exkluzivně trailer:

1. Navštěvovala stejnou střední školu jako rapper Snoop Dogg. Jednou se dokonce svěřila, že si od něj kupovala marihuanu.

2. Herečka si myje obličej pouze balenou vodou značky Evian.

3. Na jejím iPadu neuslyšíte žádný popík, ale hard rock. Diaz je totiž velkou fanynkou skupin AC/DC, Poison, Ratt a Iron Maiden.

4. Herečka ráda štrikuje. Naučila se to od své přítelkyně Julie Roberts při natáčení snímku Svatba mého nejlepšího přítele

5. Cameron se bojí bakterií jako čert kříže. To je také důvod, proč ji nikdy neuvidíte, jak sahá na kliku. Dveře zavírá i otvírá pouze loktem.

6. Její nejlepší kamarádka je Drew Barrymore, které šla v roce 2012 za svědka.

7. Měla čtyřikrát zlomený nos. V roce 2006 podstoupila rhinoplastiku.

8. Dlouho trpěla hrozným akné. Kvůli jejím pupínkům se muselo pozastavit na čtrnáct dní i natáčení snímku Maska.

9. Nerada se holí v rozkroku. „Jsme ochlupeni z nějakého důvodu. Neodsuzuji ženy, které s chloupky bojují, ale pro mě je tento porost přirozený. Nelpím na hladké pokožce,“ prohlásila nedávno.

10. Nesnáší autogramiády. Jednou údajně prohlásila, že by raději trávila čas uklízením než podepisováním fotek. Moc fanoušků tímto prohlášením pochopitelně nenadchla.

FOTOGALERIE z nového filmu:

Další KINO TIP:

Sdílejte článek

Přečtěte si také