návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Cara Delevingne válcuje Kate Moss

Modelka Cara Delevingne je v poslední době na roztrhání, její popularita stoupá. Už dokonce válcuje i topmodelku Kate Moss.
Vydáno: 14.06.2013
Modelka Cara Delevingne si sama ze sebe umí udělat legraci
Modelka Cara Delevingne si sama ze sebe umí udělat legraci Autor: instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Cara je naprosto dokonalá nástupkyně Kate,“ potvrdil vzrůstající úspěch Cary Delevingne světoznámý fotograf Mario Testino. Obě modelky mají také podobné životní osudy. Cara je na tom ovšem poněkud lépe než její slavnější konkurentka Kate Moss. Je totiž míň opilá, nekonfliktní a zatím nemá ani žádné vrásky. A už dnes patří mezi tisíc nejvlivnějších lidí v Londýně.

Modelka se už objevila na titulkách všech prestižních magazínů. V současné době dominuje i kampaním Chanel, kde je tváří kolekce Chanel Croisiere, parfému Burberry Body Tender. Krásná Cara je velkou oblíbenkyní excentrického módního návrháře Karla Lagerfelda a stala se jeho múzou. Cara je nepřehlédnutelná hlavně díky svému výraznému obočí, které je v současné době ve světě modelingu v kurzu.

Vloni modelka na British Fashion Awards získala cenu Model of the year. Přes všechny svoje dosavadní úspěchy Cara tvrdí, že jí modeling moc nebaví. Chce se spíše věnovat herectví. Malou roli už modelka získala ve filmu Anna Karenina. Podle kritiků celkem dobře obstála a teď už čeká jen na svou první velkou filmovou roli.

Jednadvacetiletá rodačka z Londýna pochází z milionářské rodiny, takže v žádném případě nebude mít starosti s penězi. Otec se pyšní titulem Sir, matka je uznávaná stylistka, dědeček byl vydavatelem časopisu Queen.

Cara Delevingne se svou nejlepší kamarádkou, zpěvačkou Ritou Ora ráda a často chodí na party. Tady se přítelkyně seznamují s vlivnými lidmi, kteří jim pomůžou, aby se všechny jejich sny co nejdřív uskutečnily.

-juf-

Článek je zařazen v: Queen , Karl Lagerfeld