Showbyznys

21. srpna 2014 09:57

Lenka Zajícová

Český investor nechvalně proslavil naši zemi v zahraničí. Perverzními e-maily prý bombardoval krásku na konferenci v Berlíně

Pavel Čurda se stal miláčkem zahraničních médií. Napsal nevhodný e-mail v nejvíce nevhodnou dobu. V době okurkové sezony, která je neodpustitelná. A tak se chudák Pavel Čurda stal díky svému literárnímu umu mezinárodním chlípníkem.

Co se údajně stalo. Gesche Haas je krásná blondýnka, která se setkala s Pavlem Č. na červencové konferenci pořádané v Německu. Podle deníku New York Daily se prý nevinná konverzace zvrátila a Čurda prý stihl napsat Haas e-mail, ve kterém jí sdělil, že neopustí Berlín, dokud mezi nimi nedojde k intimnostem. “Neodjedu z Berlína dokud se spolu nevyspíme, platí?” údajně takový e-mail čekal na krásnou Američanku poté, co se vrátila po schůzce zpět na hotel. Pohoršená Newyorčanka nevhodné chování ihned nahlásila kolegům. Přestože se v našich očích nestalo nic tak závažného, zahraniční média se toho incidentu ihned chytla a teď nemilosrdně vláčí Čurdu po denících, protože čtenáři, unavení válkou a krveprolitím, chtějí číst i něco jiného, než jsou depresivní články, po kterých se dá usnout jedině se Stilnoxem pod jazykem.

Čurda sice napsal na Twitter, že se mu někdo naboural do e-mailové schránky. Své nevhodné chování pak údajně přiznal serveru The Next Web. Omluvil se prý nejen osobně, ale dámě poslal ještě květiny. To je přece pěkné gesto, ne? A ruku na srdce dámy, která z vás někdy nedostala e-mail s podobnou lukrativní nabídkou? No, vidíte.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také