Showbyznys

9. března 2016 10:50

Petr Cífka

Český megakoncert AC/DC v ohrožení! Kvůli zpěvákovi zrušili americké turné, budou se vracet lístky?

Čeká nás snad konec legendární rockové kapely?

Těšili jste na chystaný květnový koncert rockových legend AC/DC? Tak to pro vás máme hodně špatnou zprávu. Zpěváka a frontmana kapely Briana Johnsona totiž lékaři varovali, že mu kvůli neustálému koncertování hrozí absolutní ztráta sluchu. Slavný rocker pak nebere jejich varování na lehkou váhu a od zpívání si dává velkou pauzu. Co to znamená pro slavnou skupinu a jejich napjatě očekávaný koncert?

Bohužel, příliš dobře to nevypadá. Skupina už odložila zbylých deset koncertů ze svého amerického turné a nad jejich evropskou štací, včetně návštěvy Česka, visí veliký otazník. Skupina však rozhodně skončit nehodlá a slibuje, že koncerty odehraje s jiným zpěvákem. Spekuluje se tak například o návratu prvního zpěváka kapely, Dava Evanse.

Hledání zpívající náhrady však může zabrat hodně času a je jen otázkou, zda dokáže kapela do 22. května, kdy mají u nás vystoupit, situaci vyřešit. Je tak možné, že si na jejich koncert ještě nějaký měsíc počkáme. I přesto však držíme kapele, a hlavně Johnsonovi, všechny palce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také