Sexy australský herec Chris Hemsworth musí dodržovat strikntí cvičební plán
Autor: instagram/@chrishemsworth Sexy australský herec Chris Hemsworth musí dodržovat strikntí cvičební plán

Chris Hemsworth odhalil svou šílenou dietu. Co všechno musí podstoupit, aby vypadal jako Thor?

Tamara F. . Publikováno: 02.07.2021
Udržet si božskou postavu rozhodně není jednoduché. O tom ví své i sexy australský herec Chris Hemsworth, který ztvárnil Hromovládce Thora.

reklama

Není žádným překvapením, že cvičební a jídelní plán Chrise „Thora“ Hemswortha není pro slabé povahy. Jeho trenér Luke Zocchi se podělil o to, co je potřeba k tomu, abyste měli postavu jako sexy bůh hromu. Důležitá je samozřejmě tvrdá práce, důslednost a správný jídelníček.

„Když se chystáme na přípravu filmu, je to obrovský nárůst jídla,“ řekl trenér Zocchi. „Jí klidně i šest až osm jídel denně,“ dodal. Australská hvězda s neuvěřitelnými 190 cm musí pracovat neuvěřitelně tvrdě, aby přijala tisíce kalorií potřebných k budování svalové hmoty.  „Snažím se, aby jedl každé dvě hodiny a přijímal pokaždé 450 kalorií,“ sdělil Zocchi. „Většinou je to steak, kuřecí maso, ryby a k tomu sladké brambory nebo rýže,“ dodal.  

Udržování striktního jídelníčku je však jen část Hemsworthova plánu, protože tvrdý trénink je klíčovou součástí toho, aby vypadal jako skutečný svalnatec Thor. „Trénink musí Chris dodržovat alespoň jednu denně, ideálně však dvakrát,“ řekl trenér. Sexy Australan musí dodržovat intenzivní a velmi náročné cvičení. Spolu s posilováním dělá i box, HIIT tréninky a další formy fitness. Není holt jednoduché být Hromovládcem, co myslíte?

Navlékací silikonové svaly

Navlékací silikonové svaly z vás ihned udělají Thora. Kolik tahle bizarnost stojí?

Tohle všechno sní drsňák The Rock 8

GALERIE: Takhle vypadá CHEAT DAY drsňáka Rocka. Tohle vážně sní?!

reklama