Showbyznys

31. března 2022 18:06

redakce Prima Lajk

Chris Rock konečně promluvil o facce od Willa Smithe. Co si o kontroverzní situaci myslí?

Chris Rock promluvil o facce od Willa Smithe.

Od dnes již legendární facky Willa Smithe komikovi Chrisi Rockovi ještě neuběhl ani týden a to téma již bylo rozebráno do posledního písmenka. Slyšeli jsme reakce otce sester Williamsových, slyšeli jsme reakci matky Willa Smithe, slyšeli jsme reakci půlky světa, co jsme ale doposud neslyšeli, byla reakce Chrise Rocka.

Slavný herec a komik měl ale tento týden stand-up vystoupení v Bostonu, které pro něj začalo obřím potleskem stojící diváků. Následně se Rock mírně rozklepal a musel zatlačovat slzy, poněvadž nemohl najít slova vystihující jeho pocity. Rock údajně vůbec nemá se Smithem facku vyřešenou, takže předchozí spekulace, že jsou opět přátelé, byly mylné. Naopak. Rock zavtipkoval, že asi všichni tuší, co se stalo, sám ale ještě není připravený incident nějak více rozebírat. Místo toho přišel odvyprávět pár vtipů a pak zase půjde. Tak začal svoji show, kterou fandové následně na sociálních sítích velice pochválili.

Jak je ale vidět, situace rozhodně není vyřešená. Naopak, pořadatelé Oscarů dokonce čerstvě prozradili, že Smithe požádali, aby z udílení cen po jeho aktu agrese odešel. Ten to však odmítl. Nyní prý speciální komise celý incident vyšetřuje a herci hrozí do budoucna ještě vážné postihy.

Sdílejte článek
Štítky Boston herec reakce Will Smith komik Ceny Oscar facka Chris Rock Will Smith Chris Rock Oscaři

Přečtěte si také