Showbyznys

30. dubna 2015 17:54

Tereza Javorová

Co dělat na 1. máje? Tipy pro zadané, single, nemocné i opilé!

Lásky čas a den volna v práci si můžete užít různým způsobem. Ať už máte partnera, rýmu, kocovinu nebo pocit osamocení, máme pro vás tipy, co na den zamilovaných podniknout!

Líbačka pod rozkvetlou třešní

Bez toho by to nešlo. Zajděte klasicky za Máchou na Petřín, nebo si zkuste najít vlastní rozkvetlou třešni na neznámém místě. Tam si dokonce můžete vyzkoušet i sex pod rozkvetlou třešní. Jestli se ale v blízkosti jakéhokoliv květu rozkýcháte a z nateklých očí vám proudí prameny slz, tak se na romantiku vykašlete a jděte na víno.

Uvařte si česnečku

Nezapomeňte, že dni zamilovaných předchází pálení čarodějnic! Což se většinou strhne v pořádnou párty a zpívání u táboráku (nebo grilu) do brzkých ranních hodin. To, že následující den kocovinu sdílíte s partnerem, vaši lásku zřejmě neumocní a bolest hlavy neutiší, ale alespoň si můžete společně dát česnečku a nevyčítat si pak česnekový dech.

Vyléčete si rýmičku a kašílek

Ne všichni jsou na 1. máje ve skvělé koncici. Jarní chřipka si nevybírá a udeří tvrdě, bez varování. Pokud vás skolí, tak partner má velkou šanci, že ji od vás chytí taky. Svátek zamilovaných tak můžete strávit vařením čajů, vzájemným utíráním nosů nebo soutěží o nejvyšší teplotu.

Užijte si večer se svým miláčkem, i když jste single

Nebo rovnou s několika. To, že zrovna nemáte partnera, neznamená, že si nemůžete užít romantický večer! Sezvěte ostatní nezadané kamarádky a pusťte si film s vaším oblíbeným sexy hercem. Po chlapáckém Bradu Pittovi v Železném srdci nebo dominatním Christianu Greyi v Padesáti odstínech šedi už jiného chlapa chtít stejně nebudete!


Přečtěte si také