Showbyznys

9. prosince 2014 12:00

Iva Kropáčková

Co nadělit ženám pod stromeček? 5 tipů na úžasné (a levné) dárky

Překvapte manželku, dceru, sestru, vnučku, maminku, babičku, tchyni i kamarádku. Udělat každý rok radost něčím neotřelým a originálním, to dá docela práci.

Pokud ještě nemáte vybrané ani koupené dárky pro ženy ve vaší rodině nebo kamarádky či kolegyně, možná si vyberete v tomto článku plném ježíškovské inspirace. Tyhle věci potěší, ale i zaručeně překvapí. Vše navíc za akční ceny. Ale pozor, uvedené akce jsou časově omezené většinou jen na pár dnů. Takže pokud chcete darovat originální dárek, navíc za skvělou cenu, neváhejte... Má to i velkou výhodu: Když nakoupíte teď, vyhnete se navíc frontám nebo náporu dopravců a e-shopů těsně před Štědrým dnem...

1. Praktický dárek: Kruhová šála

Je praktičtější než klasická šála se dvěma konci. Zahřeje, je módní a navíc se pěkně třpytí. Tahle šála je velmi šikovná a každou ženu určitě potěší. Vybírat můžete se spousty krásných barev.

Stojí 149 Kč.

Více o šále s flitry

2. Originální dárek: Perla přání

Kdo by nemiloval překvapení a v tomto případě to bude překvapení hned dvojnásobné. Pravou přírodní perlu si musí obdarovaná sama vyříznout z lastury a poté vložit do přívěsku, který je součástí balení. Máte navíc tři druhy na výběr. Tímhle dárkem nezklamete.

Perla přání vás v akci vyjde na 149 Kč.

Přečtěte si více o Perle přání

3. Módní dárek: Náramkové hodinky s pásky

Tyhle hodiny ve vintage stylu ozdobí každou ženu i dívku. Sluší snad ke každému stylu oblečení, takže se určitě trefíte i do vkusu obdarované. Navíc jsou díky několika páskům velmi netradiční a zajímavé.

Akční cena hodinek je 229 Kč.

Zjistěte více o Náramkových hodinkách Brace

4. Romantický dárek: Pobyt pro dva v zámeckém hotelu

Tímhle dárkem uděláte partnerce určitě radost. A sobě taky. Pokud pod stromečkem žena najde poukaz na romatnický pobyt v luxusním hotelu s bohatými snídaněmi a čtyřchodovým degustačním menu, už nebude chtít rozbalit žádný jiný balíček.

Koupíte se slevou 64 % za 1 099 Kč.

Více o romantickém pobytu v zámeckém hotelu

5. Relaxační dárek: Masáž zad a šíje

Ať už vaši partnerku, maminku či kamarádku bolí záda, nebo jen miluje relax při masáži, tímhle dárkem ji potěšíte každopádně. Dopřejte jí Breussovu masáž zad a šíje. Pomůže uvolnit tělo i psychické bloky.

Kupón na masáž koupíte za 289 Kč.

Přečtěte si podrobnější informace o Breussově masáži

Krásné Vánoce! :-)

Sdílejte článek
Štítky peníze dárek hodinky masáž perla

Přečtěte si také