Showbyznys

31. května 2022 16:14

redakce Prima Lajk

Co se stane, když Johnny Depp prohraje soud s Amber? Herci hrozí tyhle věci

Případ Johnny Depp vs. Amber Heard bude mít zajímavé dohry, ať už bude výsledek jakýkoli.

Minulý týden skončil soud mezi Johnny Deppem a jeho bývalou manželkou Amber Heard. Respektive skončila jeho hlavní část – nyní už je vše na porotě, která musí rozhodnout, jestli se Deppova bývalá manželka dopustila pomluvy, když herce obvinila z domácího násilí. Jak bude onen verdikt znít? To se dozvíme v nejbližších dnech, možná i hodinách. Ať už to ale dopadne jakkoli, rozhodnutí poroty bude mít na oba hlavní aktéry celé kauzy velké dopady. Jaké?

Když vyhraje Amber Heard

V podstatě se jen potvrdí situace z loňska, kdy Amber, respektive bulvární deník The Sun, vyhrál nad Deppem, a jeho kariéru tak víceméně potopil. Johnny ale před svými fanoušky i veřejností prokázat minimálně to, že zdaleka nebyl jediný špatný v tomhle vztahu, a to by mu mohlo zajistit alespoň natolik dobré pověsti, aby pokračoval ve své kariéře, i když už by nebyla nejspíš nikdy tak hvězdná. Na druhé straně Amber soud tak či tak nepomohl a vzhledem k její dosavadní kariéře nelze čekat, že by se ještě někdy stala velkou hvězdou.

Když vyhraje Johnny Depp

Překvapení pro všechny, zejména ale velké zadostiučinění pro samotného herce. Amber skončí zcela zdiskreditovaná a v Hollywoodu už si neškrtne, Depp si naopak oficiálně očistí své jméno, a to mu otevře cestu k návratu na výslunní. Na obzoru budou další Piráti z Karibiku, ale i jiné filmy. Depp ale zůstane Deppem, a tak je klidně možné, že většinu z těch filmů odmítne nebo si mezitím natropí jiný průšvih. Pro Deppa i jiné křivě obviněné muže to však bude obří výhra, která vnese do #MeToo éry trochu více objektivity.

V obou případech se ale před tímhle vším nejspíš dočkáme odvolání, průtahů a snahy zvrátit výsledek za každou cenu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také