Co vidíte na tomhle obrázku jako první, o vás prozradí, jací jste! Z čeho máte největší strach?

Věc, kterou vidíte jako první, prozradí váš největší strach. Ukáže vám vaše vnitřní obavy. Existují různé psychologické testy, které o vás mohou hodně prozradit.

Jedním takovým testem, který se používá v psychologii, je i obrázkový test, který odhalí, jak lidé přemýšlejí. Odhalují hluboké podvědomí.

Co vidíte jako první? Foto: instagram

Když vidíte:

1. MALÁ DÍVENKA

Je to znamení, že jste v dětství pohřbili některé hluboké emoce. Jsou ve vás potlačené city. Může to být trauma, které vás potkalo i jako miminko nebo při porodu, až po problémy v dospívání. Mohou se snadno přenést do dospělého života. Proto je s pocity lepší pracovat. Vztah mezi matkou a dítětem je nenahraditelný, pokud byl z jakéhokoliv důvodu takový vztah neúplný, odnášíme si to ve svém podvědomí po zbytek života.

2. MOTÝL

Pokud byl motýl tím prvním, čeho jste si všimli, znamená to, že máte velké plány do budoucnosti. Může to být nová vzkvétající fáze života nebo životní štěstí.

Na druhou stranu je motýl symbolem posmrtného života. Můžete mít strach o své blízké anebo vám někdo chybí.

3. JAHODA

Také vám jahoda připomíná srdce? Ke všemu je tento objekt uprostřed obrázku. Můžete mít strach se zamilovat nebo jen to své srdce stále hledáte.

4. STROMY

Strom je pilíř života. Všichni známe psychologické testy, kdy je potřeba nakreslit strom. Je možné, že ve vašem životě je nějaký nevyřešený konflikt. Zkuste se zamyslet a možná tento spor dořešit.

5. LEBKA

Pokud jste si všimli lebky jako první, máte tendenci vidět věci, které jsou trochu jiné než ty, které vidí ostatní. Lebka je součástí vyššího vnímání a není vlastně součástí samotné fotografie. Zdá se, že máte strach ze vztahu, který vás plně nenaplňuje. Může to být i tím, že máte strach, když někdo jiný rozhoduje nebo jedná tak, že vy nemůžete ovlivnit výsledek.

Sdílejte článek
Štítky strach test psychologie

Přečtěte si také