Showbyznys

26. března 2020 14:19

redakce Prima Lajk

Daisy Lee drsně útočí na Nelu Slovákovou! Opravdu kontroverzními rouškami riskuje zdraví lidí?

Lidé nadávají slavné influencerce Nele Slovákové za její pochybný byznys s rouškami. Co jí vzkazuje pornoherečka Daisy Lee z pořadu EXPERIMENT 21?

Český internet má v posledních dnech jasného nepřítele. Kontroverzní česká influencerka a podnikatelka Nela Slováková, která je známá svými fotkami poprsí a zadečku na Instagramu, totiž tentokrát svým chováním nenaštvala pouze své hejtry, ale nejspíš úplně všechny. Vítězka reality show Hotel Paradise začala lidem v době koronaviru na svých stránkách nabízet roušky a dezinfekční gely. „Rouška se skládá ze tří vrstev, kde je doprostřed vložena látka s aktivním stříbrem, která virům a bakteriím brání,“ píše Nela na svém e-shopu. Jenže problémy na sebe nenechaly dlouho čekat.

Už zpočátku schytávala internetová hvězdička negativní komentáře za podle kritiků přemrštěnou cenu, kterou se snaží vydělat na současné situaci. Dezinfekční gel nabízí kráska za 543 korun, roušku pak u ní stojí 289 Kč. A tato kritika se čím dál více stupňuje. Jenže to je pouze začátek jejích problémů. Zájem byl totiž tak velký, že Nela přestala evidentně nápor stíhat a lidem roušky či gely nepřicházely. Jenže ani ti, jimž objednávka dorazila, nejsou často s výrobkem často spokojeni a zpochybňují na internetu jeho kvalitu.

Založili tak instagramovou stránku s nelichotivým názvem Hrabonela Hlena Lichvářová, v níž si vyměňují své nelichotivé zkušenosti s rouškami Nely Slovákové. Píší zde např. o tom, že se influencerka stále lidem neozývá lidem ohledně storna a vrácení peněz a zpochybňují také kvalitu jejích roušek. Podle kritiků a nespokojených zákazníků se totiž jedná o látku z obyčejného oblečení či dokonce plavek. Mnozí ji pak nahlásili na hygienu či podle komentářů i na Českou obchodní inspekci.

Na adresu Nely Slovákové se pak drsně ozvala také další česká influencerka a hvězda pořadu EXPERIMENT 21, Daisy Lee. Což vzhledem k tomu, že se tyto dámy nemají příliš v lásce, není příliš velké překvapení. A pro ostrá slova opravdu nejde daleko! Daisy mluví o Nele jako o zlé a zákeřné ženě a stejně jako mnoho lidí zpochybňuje kvalitu jejích roušek. „V životě by mě nenapadlo, že si dovolí udělat takový extrém a hnus. Vlastně ohrozí lidi a je jí úplně u p*dele, že jim pošle něco, co je absolutně neochrání,“ napsala Daisy na Instagramu. Sama roušky lidem prodává. Dbá ovšem podle svých slov na kvalitu a dělá potřebné testy, aby byli lidé spokojeni.

A co na všechnu kritiku říká vlastně Nela Slováková? Ta se snaží situaci na první pohled vyřešit a slibuje, že všechny dodávky, storna a ostatní věci se vyřeší. „Prodali jsme bohužel víc roušek, než jsme jich měli skladem. Nečekali jsme totiž takový nápor objednávek. Za to jsem se na Instagramu už několikrát omluvila. Postupně teď objednávky i storna od lidí, kteří si už nakoupili jinde, vyřizujeme. Někteří lidé jsou normální a chápou, že za téhle situace se to může stát,“ řekla Nela Slováková pro Extra.cz.

Jenže zároveň na Instagramu nešetří svým typickým, a pro mnohé arogantním přístupem, na němž je vidět, že kritiku příliš nezvládá. „Mezitím, co vy doma sedíte na zadku a nadáváte mi, tak já jsem druhotně mezi řešením dezinfekcí konzultovala se svým dodavatelem látek materiál potřebný k výrobě roušek s dostatečnou ochranou,“ napsala naštvaná Nela na Instagramu. Mnoho lidí jí ovšem už příliš nevěří a mají její obchod s rouškami a gely za nechutný byznys. Co říkáte na tuto kauzu vy?


Přečtěte si také