Ledová výzva, při které šlo o život!
Autor: mirror.co.uk Ledová výzva, při které šlo o život!

Další ledová výzva…A tentokrát šlo o život!

tanasab. Publikováno: 05.09.2014
Že se lidé polévají vodou s kousky ledu, jsme si už zvykly a není to pro nás žádná novinka. Co se ale stalo poté, co jedna z nominovaných se nechala polít a pak běžela mokrá do domu, by nechtěl zažít asi nikdo.

reklama

Amanda Davey poprosila svoji matku, aby jí s výzvou pomohla, a tak se usadila na židli na zahradě a nechala svoji matku, aby ji polila. Poté se rozeběhla do domu, aby se co nejrychleji usušila. Když ale probíhala kuchyní, mokré nohy ji na podlaze podklouzly a Amanda spadla.

Při pádu se bouchla do hlavy a upadla do bezvědomí! Když přišla znovu k sobě, byla její řeč nesrozumitelná a lékaři proto pojali podezření, že by mohla mít zlomený krk, a tak ji odvezli okamžitě do nemocnice. Tam si ji nechali s jasnou diagnózou – těžké poranění krční páteře a podlitiny. „V nemocnici si mysleli, že jsem si zlomila vaz, vyšetřovali mi tři hodiny. Doktor mi řekl, že mám veliké štěstí a že mám těžké poranění páteře,“ nechala se slyšet.

„Moje nohy prostě zůstaly pode mnou a já byla mimo několik sekund. Když jsem otevřela oči, moje matka stála nade mnou a ptala se mě, jestli jsem v pořádku,“ popsala celou situaci Amanda. „Mravenčily mi ruce i nohy, a když jsem promluvila, mluvila jsem nesmysly. Pila jsem jen trochu vína, takže jsem věděla, že tím to nebude.“

Smysl pro humor ji ale nepřechází. „V tu chvíli to sranda nebyla, ale když se na to díváte na videu, tak se nemůžu nesmát. Ráda bych to zopakovala – samozřejmě bez toho pádu,“ nechala se slyšet kosmetička.

A co dalšího jsme o ledové výzvě napsali?

Video VIP zprávy: Ledová výzva se šíří světem bleskovou rychlostí. Skoro všechny známé osobnosti už si převrhly kbelík s ledovou vodou na hlavu

Nová móda mezi celebritami? Ledová sprška!

To muselo bolet

Ledová výzva? Tak tohle se nepovedlo!

Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody!

Richard Krajčo zažil studenou „sprchu“! Jak se s ní vypořádal? (VIDEO)

reklama