Showbyznys

16. června 2022 14:20

redakce Prima Lajk

Deppa stále miluje a nic mu nemá za zlé! Přesto herečka Amber Heard dál tvrdí, že je obětí domácího násilí

Herečka Amber Heard vydává rozporuplná prohlášení a nadále tvrdí, že ji herec Johnny Depp mlátil.

Amber Heard je zvláštní osoba. Po ročním manželství s hercem Johnnym Deppem přišla s tím, že ji hvězda Pirátů z Karibiku mlátila, čímž herci de facto na několik let dopředu zničila pověst i kariéru. Depp jí za to vzal letos k soudu a vyhrál, čímž alespoň částečně své jméno očistil. Nyní však herečka pokračuje v šíření těch samých pomluv, za které nyní Deppovi dluží okolo 10 milionů dolarů, zatímco zároveň tvrdí, že herce stále miluje a nic mu nemá za zlé.

To všechno bylo odhaleno ve druhé části Heardina exkluzivního rozhovoru s novinářkou Savannah Guthrie ze stanice NBC News. Na otázku, jestli po tom všem, čím si prošla, Deppa stále miluje, odpověděla Amber: „Naprosto.“

„Miluji ho. Milovala jsem ho z celého srdce,“ pokračovala Heard. „A snažila jsem se, co jsem mohla, aby ten hluboce narušený vztah fungoval, ale nepodařilo se mi to. Nechovám k němu vůbec žádnou zlost ani špatné pocity. Vím, že to může být těžké pochopit, nebo to naopak můžete pochopit opravdu snadno – záleží, jestli už jste někdy byli zamilovaní,“ snažila se svůj postoj herečka vysvětlit.

Každopádně právničtí experti nyní tvrdí, že se herečka svými prohlášeními dostává do pozice, kdy by ji herec mohl žalovat podruhé a opět vyhrát. Otázkou je, co by z toho měl, protože už nyní to vypadá, že mu Heard nebude schopna zaplatit oněch 10 milionů dolarů, poněvadž je nemá. A s její skomírající kariérou je asi ani jen tak nevydělá.


Přečtěte si také