Showbyznys

20. června 2016 15:49

redakce Prima Lajk

Děsivé! Hvězda Star Treku zemřela kvůli nebezpečné závadě na autě! Může se to stát i vám!

Tragická smrt hereckého talentu má šokující pokračování.

Je to teprve pár hodin, co Hollywoodem otřásla zpráva o nečekané smrti mladého herce Antona Yelchina, jehož můžete znát například ze série Star Trek či sci-fi Terminator Salvation, a na světlo se už dostávají děsivé okolnosti. Sedmadvacetiletý herec byl nalezen mrtev u poštovní schránky u své příjezdové brány poté, co do něj narazilo vlastní auto. Řadicí páka vozidla byla v té době na neutrál.

Policie nyní potvrdila, že ke smrti opravdu došlo nešťastnou náhodou a za jeho úmrtí může špatně nastavená řadicí páka na jeho Jeepu Cherokee. Začíná se proto spekulovat, že za jeho smrtí může právě nebezpečná vada na páce zmiňovaného vozu. Páka je totiž údajně navržena tak zmateně, že řidič často nepozná, že je řadicí páka nastavená na neutrál a ne v poloze na parkování. Auto se pak může kdykoliv rozjet, aniž by o tom měl řidič tušení.

Na tuto závadu byla automobilka už několikrát upozorňována a podle statistik způsobila ve Spojených státech přes 200 dopravních nehod a 41 zranění. Takto tragický případ se ovšem ještě nestal. Úmrtí mladého herce je tak jedno z nejsmutnějších a nejtragičtějších za posledních několik let. Začne automobilka s touto vadou konečně něco dělat?

Sdílejte článek
Štítky smrt Hollywood Jeep Cherokee herec Star Trek USA řadicí páka

Přečtěte si také