Showbyznys

22. července 2014 16:00

redakce Prima Lajk

Dieta na 24 hodin je hitem léta. Zbaví vás posledního špeku

Štve vás poslední špek, který fakt nechcete mít do plavek? Vsaďte na čtyřiadvacetihodinovou dietu, která je hitem letošního léta. Její autor Achim Sam tvrdí, že celý organismus je při ní nastavený tak, aby organismus bleskovou rychlostí spálil tuky. A vylučuje jo-jo efekt. Uznejte, že to zní dobře.

Dietu nastartuje sport

Začíná se večer před dietním dnem intenzivním tréninkem, který má tělo přimět rychle se zbavit zásob cukru. Ideální je hodinu běhat, plavat, jezdit na kole nebo provozovat spinning. Pak by mělo následovat jídlo bohaté na bílkoviny, ideálně třeba losos na špenátu.

Následuje spánek

Nejméně sedm hodin! Ideálně devět

Dietní den

Váš kalorický příjem by neměl překročit 3300 kJ. Sníte tři hlavní jídla, mezi kterými uplynou čtyři hodiny. Snídaně musí být opět bohatá na bílkoviny - jogurt, tvaroh, míchaná vajíčka (použe bílky). Před obědem hodina vytrvalostního sportu. Oběd: kuřecí maso se zeleninou. Večeře: hovězí maso se salátem. Celý den hodně vody nebo neslazených čajů. A jste o dvě kila lehčí!

Co na to odborníci?

Specialisté univerzity ve Freiburgu na ní neshledali nic špatného. Některé testované osoby shodily jen půl kila (ale i to se hodí!) jiné přes dvě kila!

Co zabírá rychle vám? Napište do komentářů!

Další dietní tipy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také