návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Dior okouzlil smetánku v Monte Carlu!

Monte Carlo bylo svědkem neskutečné podívané. Módní dům Dior v čele s návrhářem Rafem Simonsem představil novou kolekci pro rok 2014.
Vydáno: 21.05.2013
Přehlídka Christian Dior nadchla celebrity
Přehlídka Christian Dior nadchla celebrity Autor: isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na největší módní události roku nechyběly herecké hvězdy, které si sem odskočily z filmového festivalu v Cannes, ani knížecí rodina v čele s kněžnou Charlene. I když jí to v šatech Dior moc slušelo, její styl to pravděpodobně nebude.

Christian Dior chtěl celý život oblékat princezny a jeho sny mu naplnila jako první legendární herečka a poté i monacká kněžna Grace Kelly. Nosila jeho rafinované šaty na velmi důležitých oficiálních akcích včetně zásnub s knížetem Rainierem. Měla je i na desátém výročí svatby, křtinách syna Alberta nebo na plese, když čekala dceru Caroline.

Návrhář se nyní opět pokusil propojit značku Dior s knížecí rodinou. Show měla obrovský úspěch, takže se dá předpokládat, že bude mít módní dům v Monaku zase otevřené dveře.

-juf-

Článek je zařazen v: návrhář , Christian Dior , Dior , Grace Kelly