Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Dojemné! Babička si nemyslela, že ji princ Harry pozná. Když ji uviděl, udělal něco neuvěřitelného

Princ Harry má neskutečnou paměť na lidské tváře. Daphne poznal hned, jak ji zahlédl.
Vydáno: 27.11.2017
Harry poznal Daphne hned

Princ Harry se každoročně setkává s lidmi a podporuje je v rámci charitativních akcí. Zatímco je velmi zaneprázdněn plněním svého plánu, snaží se vyhovět i svým fanouškům a podat jim ruku a popovídat s nimi.

Někteří lidé jsou opravdu schopni udělat extrémní věci, aby se se svou oblíbenou hvězdou setkali. Ti šťastnější se dočkají i polibku na tvář nebo podání ruky.

Jedna žena strávila sedm hodin v dešti na ulici, aby se mohla setkat s oblíbeným členem královské komunity. Nejprve se setkali před dvěma lety a doufala, že si ji bude pamatovat.

Ženě bylo letos 97 let. Trpělivě čekala, až Harryho zahlédne. Harry ženu poznal hned. I když žena byla na druhé straně davu, okamžitě za ní přišel.

Daphne je veteránkou australské ženské armády. Poprvé se tedy setkali v Sydney. Daphne Harrymu vyprávěla, jak její manžel zahynul ve věku 24 let během druhé světové války. Byli svoji pouze jeden rok. Harrymu příběh utkvěl v paměti natolik, že si ženu bude pamatovat snad do smrti.

Koloušek se v náručí držel a nechtěl pryč.

VIDEO: Dělník zachránil malého srnečka. Reakce zvířete, když ho muž pustil, dojala celý internet

Nádherné vyjádření vztahu mezi otcem a dcerou

GALERIE: 12 nádherných ilustrací lásky mezi otcem a dcerou! Tyhle dojemné obrázky vás rozpláčou

Reklama
Článek je zařazen v: princ Harry, Austrálie, dojemný příběh
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama