návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Dokonalá proměna! Podívejte se na Markétu, která díky našemu týmu vypadá SKVĚLE!

Náš tým začíná dlouho očekávaný seriál, který změní váš život. Chcete vypadat a cítit se lépe? Tak neváhejte a posílejte vaše snímky s požadavkem na proměnu na adresu Lenka.Zajicova@iprima.cz.
Vydáno: 23.07.2014
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo je Markéta Š.

Markétě je 35 let. Když nesportuje, vydává se za kulturou. Do práce se nelíčí a vlasy si nebarví. Markéta je zkrátka přirozeně krásná žena, které potřebovala jen podtrhnout své přednosti. Podívejte se, jak se to našemu týmu povedlo.


Líčení: Markéta má skvělou pleť, které stačí jen lehké sjednocení pomocí make-upu. Je zbytečné na takovou pleť aplikovat silně krycí krém, který zatíží póry. Zde postačí lehký BB krém. Také se vyvarujte každodenního nošení voděodolné řasenky. Ta se velice špatně odličuje a řasy se při každodenním nošení velice ničí. Pamatujte, že se hodí opravdu jen na pláž.

Claudie Marčeková se vrhla na líčení. Markéta má krásný tvar očí, a jelikož se nelíčí, kouřové stíny skvěle zdůrazní jejich tvar. Pokud máte tmavé oči, ústa už výrazně nemaluje. Měla byste se soustředit na jednu partii vašeho obličeje, kterou chcete zdůraznit. Nikdy nedělejte víc. Budete tak vypadat nepřirozeně a zmalovaně. Skvělý tip na nanášení rtěnky je aplikace konturovací tužky po celé ploše rtů. Díky tomuto triku vydrží rtěnka podstatně déle.

Vlasy: Kadeřnice Kristina střih upravila a zjednodušila „Nelíbí se mi zadní část sestřihu, díky které celkový dojem působí rozpačitě a neupraveně. Zdůraznila bych přirozenost a jednoduchost. Co se týká barvy, Markéta má krásné zdravé vlasy.  Jediné, co bych změnila je odstín. Uděláme výraznější tmavší tón, který zdůrazní krásu jejích očí..“

Styling oblečení: Claudie a Markéta měly na styling stejný názor. Pohodlný, trendy a ležérní. Na řadu tedy přišla nenucená elegance. Markéta se oblékla do mrkváčů a kožené bundy. Dávku ženskosti pak Claudie dodala masivními náušnicemi. I zde se držte hesla, že méně je více a vsaďte pouze na jeden výrazný prvek. Kožené bundy se drží na předních příčkách módních hitparád už několik sezon, a tak s touto investicí neotálejte. Lodičky na vysokém podpatku zase dodají dávku elegance.Přestože markéta se nám svěřila, že lodičky nenosí, ve finále se v nich cítila velice dobře.

Výsledek: Tým Claudie Marčekové výrazně neměnil Markétin vzhled. Jen podtrhl její krásu a oblékl ji do oblečení, které koresponduje s jejím životním stylem.

Práce se sympatickou brunetkou šla celému týmu skvěle. Markéta nám nechala volnou ruku, přestože nikdy neměla své vlasy obarvené. Byla to tedy její premiéra. A výsledek? Úžasný, nemyslíte?

Markéta Š. před proměnou
Autor: Petr Němeček Markéta Š. před proměnou
Markéta Po
Autor: Petr Němeček Markéta Po

Článek je zařazen v: kůže , bunda , lodička , elegance , rtěnka , styling