Showbyznys

2. června 2015 16:09

Tereza Javorová

Dokonalý zadeček: 4 cviky, které vám přičarují krásné a pevné půlky

Doba se mění a pokud dřív ženy toužily po velkých prsou a sexy dekoltu, dneska se předhánějí, která bude mít pevnější, vypracovanější a kulatější zadeček. A vědí proč. Muži se raději nenápadně otočí za pěkným zadkem než upřeně zírají do výstřihu kolegyně.

Zadek je ale bohužel třeba vycvičit. Nestačí pouze "nežrat", aby vám splaskl jako břicho. Navíc velikost u něj není až tak zásadní. Důležitější je tvar a pevnost. Půlky jako kmínky si tak přičarujte těmi správnými kouzly!

Kouzlo č. 1: Dřepy

Tento cvik by měl být prohlášený za svatý. Je tak účinný a přitom tak jednoduchý, že ho můžete dělat do aleluja nebo do požadovaného vzhledu vašeho pozadí. Dávejte si jen pozor, aby vám kolena nešla přes špičky chodidel. Držte taky záda rovně a pro větší efektivitu měňte vzdálenost mezi nohama.

Kouzlo č. 2: Výpady

Vypadněte z práce a utíkejte dělat výpady! Mimochodem běh je pro pevná stehna a zadek taky skvělý. Postavte se s nohama na šíři boků a jednou nohou udělejte velký krok dopředu. Koleno by mělo svírat pravý úhel. Vraťte se do stoje a opakujte na druhou nohu toužící také po vyrýsovaných svalech!

Kouzlo č. 3: Schody

Jaký je nejjednoduší cvik na zadek na světě? Nezmáčknout tlačítko výtahu. Pokud si každý den vyšlápnete pár pater, tak nejenže si zlepšíte fyzičku a příště dokonce doběhnete autobus, ale vytvarujete si zadek snů.

Kouzlo č. 4: Zakopávání

Zakopávejte jako splašený kůň! Buď vestoje s nataženou nohou, kterou tahem kmitáte dozadu, nebo na všech čtyřech, kdy nohu ohnete v koleni do pravého úhlu a vytahujete nahoru. Vždy držte rovná záda a opakujte si: Chci mít zadek jako Kardashian, chci mít zadek jako Kardashian,...:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také