Showbyznys

22. listopadu 2021 13:30

redakce Prima Lajk

Dokument o rozvodu Johnnyho Deppa s Amber Heard odhalí nové podrobnosti. Na co se můžete těšit?

Nový dokumentární seriál se zaměří na rozpad manželství hollywoodských hvězd Johnnyho Deppa a Amber Heard.

Ačkoli se dvojice rozvedla už v roce 2017, Johnny Depp a Amber Heard pořád perou své špinavé prádlo na veřejnosti. Každý týden vyplouvají na povrch nové ošklivé detaily ohledně jejich vztahu. V důsledku toho oba herce připravil hrozný rozvod nejen o peníze, ale i o dobrou pověst a lukrativní pracovní nabídky.

Nyní se společnost Discovery chce dostat krátkodobému vztahu a dlouhému rozvodu ještě více „pod kůži“ novým dvoudílným dokumentem Johnny vs. Amber. Série se má zaměřit na obě verze příběhu a zjistit, co doopravdy způsobilo konec manželství. První část „představí Deppovu stranu; jaký je to pocit být ženatý s cynickou a patetickou lhářkou, která se nezastaví před ničím, aby si zachránila image a jméno. Kdežto druhá epizoda poodkryje verzi Amber Heard, která se provdala za muže svých snů, jenž se postupně změnil v násilnické monstrum poháněné drogami,“ uvedla dokument společnost Discovery.

Dvoudílná série má prostřednictvím nahrávek, domácích videí a textových zpráv poskytnout divákům vzácný a důležitý pohled na manželství, které tak tragicky skončilo. V dokumentu se také objeví právníci obou klientů a exkluzivní svědectví od blízkých páru. Fanoušci se mohou na unikátní záběry těšit už na konci tohoto roku.


Přečtěte si také