návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Donald Trump neunesl prohru s 16letou Gretou! Těmito drsnými slovy na ni americký prezident zaútočil!

Americký prezident už má zase problém s mladou Gretou.
Vydáno: 13.12.2019
Greta Thunberg.
Autor: instagram/@gretathunberg Greta Thunberg.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americký prezident má 73 let. Greta Thunberg má 16. Hádejte dvakrát, kdo z nich se na Twitteru začal uraženě pouštět stupidními narážkami do toho druhého? Správně, byl to pan Oranžový.

Trump špatně nese, že nezískal titul osobnosti roku na obálce časopisu Time, a tak se rozhodl, že to dá Gretě sežrat. Člověk by čekal, že prezident bude mít plno povinností a na urážení děti mu nezbyde takřka žádný čas, jenže omyl. Trump Gretě napsal, že vše moc hrotí, má problémy se vztekem, a že by se měla uklidnit, zajít si do kina a dát pokoj. Reakce 16leté aktivistky ze Švédska?

Změnila si na Twitteru popis profilu, ve kterém teď stojí, že pracuje na svých problémech se vztekem, aby vše tolik nehrotila, mohla se uklidnit a že aktuálně sedí v kině na dobrém filmu se svojí kamarádkou. Trolling level přes 9000!

Trump opět uráží Gretu 1
Autor: twitter.com Trump opět uráží Gretu 1
Článek je zařazen v: Donald Trump , Greta Thunberg , osobnost roku , Time , urážky , Twitter , prezident , aktivity