Showbyznys

14. května 2018 10:21

redakce Prima Lajk

DRSNÁ GALERIE: Podívejte se na smazané fotky ze života snoubenky prince Harryho! Co neměl nikdy nikdo vidět?

Jaké fotky snoubenky prince Harryho neměl nikdo vidět?

Už tuto sobotu 19. května si bývalá herečka Meghan Markle (36) vezme prince Harryho (33) a stane se vévodkyní ze Sussexu. Svatby se zúčastní na stovky lidí a přenos ze slavnostního ceremoniálu bude vysílán do celého světa. Dalo by se říct, že to bude poměrně velká událost. Ani tenhle královský sňatek se ale neobešel bez pár menších skandálů.

Nejdřív tu byla nevole britských občanů k původu sladké Meghan, tu následovaly rasistické urážky od vzdálených členů královské rodiny a naposledy se pak řešil útočný dopis Meghanina frustrovaného nevlastního bratra, který varoval prince Harryho, aby si herečku za žádných okolností nebral. Sečteno a podtrženo, užila si královna s touhle svatbou více zábavy, než by si možná i přála.

Královský protokol přitom bude pro Meghan i nadále velice přísný. Po svatbě ji čeká razantní změna životního stylu a s tím souvisí mimo jiné i takové drobnosti, jako udržovat si „čistý“ instagramový účet. Myšleno žádné šílené fotky z dovolené, žádné párty, v podstatě minimum z osobního života, a ať se děje co se děje – absolutní zákaz sdílení nahých fotek. I z tohoto důvodu si před několika měsíci Meghan účet promazala. Jenže internet žije podle vlastních pravidel, pochopitelně se tedy několik takových „hanbatých“ fotek povedlo zachovat a vy si je nyní můžete prohlédnout v naší galerii:

Sdílejte článek
Štítky Instagram svatba princ Harry královská svatba Meghan Markle královna galerie herec Sussex smazané fotky

Přečtěte si také