Showbyznys

19. května 2020 13:27

redakce Prima Lajk

Drsná válka mezi Tekashim 6ix9ine a Snoop Doggem. Proč kontroverzní rapper urazil Snoopovu manželku?

Válka mezi slavnými rappery. Proč se Tekashi 6ix9ine hádá se Snoop Doggem?

Kontroverzní rapper Tekashi 6ix9ine se v posledních dnech stal předmětem různých konverzací. Lidé řešili jeho rekordní song Gooba, jenž zaznamenal na YouTube nejlepší debut všech dob, jeho přítelkyni Jade i podmínky, za jakých byl propuštěn do domácího vězení. Jedno téma ale nyní všechny předběhlo – Tekashi vs. Snoop Dog.

Tekashi se totiž na sociálních sítích vychloubá, že když se kdysi rozhodl spolupracovat s policií a práskat na svůj gang, udělal dobře. To se ale nelíbilo Snoop Doggovi, který zastává názor, že s policií by nikdo z ulice potažmo z rapové scény nikdy spolupracovat neměl. Tekashiho proto označil za krysu.

To si však mladý rapper nenechal líbit a prohlásil, že Snoop Dogg byl sám udavač, když prásknul rappera Suge Knighta. Ten kdysi strávil nějakou dobu ve vězení a jednou z verzí, které tehdy kolovaly, bylo i to, že jej tam poslal právě Snoop. Ten to ale nyní vyvrátil s tím, že jsou se Sugem v pohodě, že měli dokonce stejné právníky a že by měl Tekashi raději držet hubu.

Každopádně spor nadále pokračoval, Tekashi totiž sdílel na YouTube klip, kde Snoopa usvědčuje z nevěry. Což je dobře známý fakt, jelikož se o Snoopově nevěře rozpovídala kdysi i jeho vlastní žena. K tomu se Snoop zatím nevyjádřil, zůstává však u toho, že je Tekashi krysa a že o něm brzy vydá pravděpodobně nějaký diss song.

Jak je vidno, rappeři k sobě zjevně nechovají žádnou lásku a jejich spor začíná velmi rychle eskalovat. V tuto chvíli pak vůbec není jasné, co dalšího si vzájemně provedou, rozhodně je ale budeme i v budoucnu sledovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také