Showbyznys

31. března 2021 12:23

redakce Prima Lajk

Drsňák Rock reagoval na výhru prince Williama v žebříčku nejvíc sexy plešatých mužů na světě! Co mu vzkázal?

Dwayne Johnson reagoval výhru prince Williama v žebříčku nejvíc sexy plešatých mužů na světě!

Jak můžete vyhlašovat nejvíc sexy plešaté muže na světě a zapomenout na Rocka? Tak zhruba takovou otázku si teď klade slavný herec Dwayne „Rock“ Johnson. Bývalý wrestler a v současnosti jeden z nejúspěšnějších herců na světě pravidelně vítězí na mnoha sexy žebříčcích, a to ani nejsou takhle úzce zaměřené – člověk by tedy čekal, že s podmínkou „musí být plešatý“ nebude mít slavná hvězda Rychle a zběsile žádnou konkurenci. O to víc překvapení tedy všichni byli poté, co byl v této kategorii zvolen namísto Rocka právě princ William.

Nicméně nebojte, Rock to všechno bere s humorem. Herec dokonce zavtipkoval na Twitteru a napsal, jak se sakra tohle může stát, když Larry David zjevně stále dýchá? Pokud nevíte, kdo je Larry David, doporučujeme si známého komika vygooglit. Aby Johnson celou věc ještě komediálně podtrhl, přidal hashtag #demandingrecount (žádám přepočet, pozn. autora). K tomu asi nedojde, ale třeba se svět vrátí v tomhle ohledu do normálu zase za rok.

Sdílejte článek
Štítky muž Twitter Rychle a zběsile herec Dwayne Johnson Sexy Rock William, princ z Walesu Dwayne Johnson plešatý Larry David

Přečtěte si také