Showbyznys

30. prosince 2021 17:43

redakce Prima Lajk

Drsňák Rock zaútočil na hvězdu Rychle a zběsile! Co mu údajně Vin Diesel provedl?

Herecká rozepře mezi Vinem Dieselem a Dwaynem Johnsonem zdánlivě nemá konce.

Už se to začíná otravně opakovat. Vin Diesel na veřejnost vypustí nějakou trapně drsnou narážku na Dwayna Johnsona, který následně musí reagovat, jenom aby všem potvrdil, že ho Diesel ani zbytek série Rychle a zběsile už vůbec nezajímají. A teď je to tu zas.

Před časem totiž Diesel prohlásil na Instagramu, že je na čase ukončit dlouholetý spor, a že jeho „malý bráška“ Johnson musí zahodit ego a dorazit na natáčení posledních dvou dílů Rychle a zběsile. Pochopitelně přitom došlo i na lehké emocionální vydírání skrze zesnulého Paula Walkera. Dlouhé týdny se pak čekalo, jak se k věci postaví samotný Rock. No a ten teď přišel s odpovědí.

Herec byl pochopitelně znatelně otrávený z toho, že se vůbec musí k celé záležitosti vyjadřovat. Na rovinu každopádně uvedl, že ho zpráva zaskočila, protože před tím soukromě Dieselovi řekl, že se do série v žádném případě nevrátí, informoval o tom dokonce i studio, které jej údajně podporuje. Nechápe tak, proč se vůbec Diesel snaží takhle trapně a veřejně tlačit na pilu. A není v tom bohužel sám, protože při pohledu na příspěvek Diesela s vyphotoshopovanou fotkou musel kroutit hlavou naprosto každý.


Přečtěte si také