Druhá řada Zaklínače přišla o všechny hlavní hvězdy! Mezi novými herci bude i česká tvář (apríl)

Kteří herci si zahrají v druhé řadě Zaklínače?

Tohle oznámení zabolí snad všechny fanoušky seriálového Zaklínače. Po první povedené sérii se totiž zdá, že se ta druhá bude muset obejít bez všech hlavních hvězd. Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan totiž odmítli z rodinných důvodů několikaměsíční natáčení v České republice, a ze svých smluv se vyplatili. Jedinou dobrou zprávou tak je, že teď tvůrci mají spoustu peněz na to, najít za ně náhrady. No a ty už se pomalu začínají rýsovat.

Jelikož je natáčení v Česku stále jednou z hlavních podmínek, vydali se tvůrci do naší krásné země, aby se poohlédli po našich hercích. Do hlavní role Geralta však překvapivě neobsadili tak úplně herce – ztvární ho totiž Jaromír Jágr. Ten se prý na roli fyzicky hodí naprosto perfektně, dlouhé vlasy už má a šedivět začíná sám od sebe. Otazník tak visí pouze nad jeho herectvím, kdo však s Jardou viděl nějakou reklamu, ten ví, že tohle nebude vůbec problém.

Ve zbylých rolích už nicméně zapátrali tvůrci seriálu po světoznámých hvězdách. Roli čarodějky Yennefer tak získala fanoušky dlouho vyhlížená Eva Green, krásnou Triss ztvární Isla Fisher z Nesvatbových a do role Ciri byla k menší nevíře obsazena Zendaya. Ta už je poněkud starší, a navíc tmavší barvy pleti, to všechno prý ale schová make-up, a navíc nás čeká časový skok. No, tak jsme zvědaví, jak tohle všechno tvůrci vysvětlí, a hlavně jak to Jardovi půjde s mečem. Jestli tak dobře, jako s hokejkou, tak se mají monstra na co těšit!

Sdílejte článek
Štítky hvězdy seriál herci herečky Jaromír Jágr Eva Green Henry Cavill Zaklínač

Přečtěte si také