Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Družička řekla nevěstě, že vypadá tlustě. Ta se zhroutila a bravurně ze situace vybruslila.

Chloe Dodds (35) nebyla nikdy drobek. Ale v den svatby v roce 2011 byla nevěsta jako každá jiná, která si přála být pro svého nastávajícího nejkrásnější. Vše šlo podle plánu, do té doby než jí kamarádka řekla, že je jako hroch.
Vydáno: 05.08.2014, Lenka
Morbidně obézní nevěsta
Morbidně obézní nevěsta Autor: Mirror
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drsná upřímnost Chloe Dodds srazila sebevědomí na nulu a celý obřad proplakala, dokonce se musel o 15 minut posunout, protože si díky slzám rozmazala celý make-up.

Je pravda, že Chloe v den D oblékla šaty velikosti 60. Takové modely nejsou  ve Velké Británii snadno k dostání, a tak si je musela objednat až z Ameriky. Na svatbu pozvala pouze 15 lidí. „Nechtěla jsem se příliš ukazovat. Styděla jsem se. „ Přiznala Chloe. Brala jsem si svého přítele, se kterým jsem byla od 21 let. Chtěla jsem, aby se na mě podíval a myslel si, že jsem krásná, ale sama jsem se tak necítila. Byla jsem velice ráda, když to všechno bylo za mnou. Rozhodla jsem se s tím něco dělat a začala hubnout. Výsledky se ale nedostavily. Jediným řešením byl gastrický bypass.  Díky němu má Chloe dnes o 70 kg méně než v den svatby.  Přestože má svou ideální váhu, její tělo teď oplývá přebytkem kůže. Proto se rozhodla brzy podstoupit plastickou operaci, která jí zbaví přebytkou pokožky.

Co je gastrický bypass: Bypas žaludku (gastric bypass, žaludeční bypass) je chirurgické rozdělení žaludku na horní menší část a dolní větší část, která zústává vyřazena z pasáže i s částí tenkého střeva. Gastrický bypas patří mezi nejůčinnější metody chirurgické léčby obezity a s ní spojených metabolických poruch.

Článek je zařazen v: nevěsta , bypass , žaludek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama