Showbyznys

27. června 2022 14:37

redakce Prima Lajk

Elektrický zubní kartáček, který je oblíbený mezi influencery. Čím si čistí zuby Naomi Adachi?

Bezchybný úsměv je v případě influencerů nezbytností. I když existuje celá řada filtrů a triků, jak si chrup pro fotky a videa na sociální sítě dodatečně vybělit, realitu neošidíte. Nehledě na to, že stav zubů ovlivňuje celkové zdraví našeho těla, a tak se vyplatí o zuby opravdu špičkově pečovat. Jak na to jde třeba známá moderátorka a gamerka Naomi Adachi?

„Ještě nedávno jsem používala manuální zubní kartáček, pak mi ale moje zubařka doporučila přejít na elektrický. Shodou okolností jsem ve stejné době dostala možnost podívat se do Inovačního centra značky Oral-B v Kronbergu. Jako milovník technologií jsem s radostí jela! No a po téhle exkurzi mám jasno – vzhledem k tomu, jak velcí experti stojí za vývojem těchto elektrických kartáčků a jak dlouho se věnovali vývoje nejnovější technologie iO jsem si jistá, že se jedná o velmi důkladný a šetrný způsob čištění,“ popisuje Naomi.

Oral-B iO je inovativní magnetická technologie od hlavice až k nabíječce. Od stávajících technologií se odlišuje tím, že magnetický pohon bez tření přenáší energii přímo na konečky vláken, díky čemuž uživatelům poskytuje nejjemnější a nejúčinnější čištění a celkově příjemný zážitek během čištění. Díky kombinaci oscilací s jemnými mikrovibracemi klouže kartáček zub po zubu a zajišťuje hladký a tichý chod po celou dobu čištění.

„S Oral-B iO mám celodenní pocit čistých zubů. Propojila jsem si kartáček s aplikací Oral-B a musím říct, že se díky tomu na čištění zubů doslova těším. Je to vždy taková malá challenge! Aplikace mi ukáže, jestli jsem si zuby čistila dostatečně dlouho, jestli jsem na kartáček příliš netlačila a také jestli jsem nějakou oblast nevynechala. Za snahu mě pak odmění medailí. A to je přesně něco pro videohráče, jako jsem já!“ dělí se o své zkušenosti Naomi Adachi.

Další informace o Oral-B iO najdete zde.

Sdílejte článek
Štítky zubní kartáček Oral-B Naomi Adachi

Přečtěte si také